Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Likit Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Kendi tecrubemi yazayim;

Likitler 2 gun demlenmis geldigi icin, 5 gun daha bekledim, her gun aksam kapaklarini acmadan calkalayip biraktim.

Su anda Abyss ve Psikopak Muz iciyorum, ikiside cok guzel, aromalarini benim begenmemden ziyade cok dengeli ve homojen aroma geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Teknik kalite sitede spelling ya farma geliyor MPG
2. şişe bitcek benim nerdeyse :)

Nbase Rainvapeninki fena değil yüksek nik alıp seyreltere kullanın
misal 100 ml 6mg 6% aromalı likit yapacaksın elinde 24 mg nikotin vg+pg+aroma var
26ml NBase koydun
6ml Aroma
68ml VG/PG
Sonuç : 6% Aromalı 6MG nikotinli 100 ML likit.

http://www.v-ecigs.com/e-juice-calculator/

Ucuz ve içimi güzel aroma olarak;
Önemli! bu markanın her modeli uygun değil kimisi yağ kimisi su kimisi organik bazlı dolayısı ile her daim vape yapılmaya uygun değil lakin bu gül ve nane uygun dolayısı ile çok düşük diacetly ve aceterol salımı yapacağından buharlamaya uygun.
Gül
Nane
40 ML si 8 tl çok ucuz bunlar tekrar yazıyorum a güzelmiş bu elma armut felan da alayım bundan moduna girmeyin test ettik biz uygun değil.

Aromala alırken heatsinkli/sealli kapatılmış paketi açılmamış aromalar seçin markalı vape e uygun aromalar alın
Capella,mt baker,flavor art,flavor apprentice,mollin,inewera vb vb

Aromayı önce pg ile karıştırıp bi gün dinlendirin PG vg ye göre çok daha iyi bonding yapar taşıyıcı kimyasaldır ayrıca şişedeki likitteki mikropları öldürür bozulmasını önler ertesi günü vg yi katıp iyice karıştısın nic base seyreltiyorsanız çok daha iyi karıştırın iyice homojen hale gelsin sonra oda sıcaklığında 1 hafta dinlendirin (şurup gibi kokan kimyasal esanslı aroma kullanıyorsanız arada kapağını açın 1-2 saat havalansın)
meyve türü 1 hafta dem
tütün 2-3 hafta minimum dem
dondurma süt muhallebi vb 2 hafta dem gerektirir.

Karıştırmakda problem yaşyıorsanız cam kavanoz alıp onda yapabilrisiniz çalkalamayı kolaylaştırır :p

Sosyal ağlarda paylaş

Ben aylardır 3 likit içiyom
Gül+Nane : 7/24 efsane ya hem rtalarda hemde rdalarda direk içtiğim bu
Kahve+Balviyra kremi : bunlar mt baker aroma, keyif için öyle arada viski puro ile felan
ffc flavor art felan aromalar ziyan olmasın diye kombo yapıyorum arada çilek,şeftali,kavun,karpuz,üzüm,ahududu,muz,kayısı,ananas,h. cevizi nadir içiyom bayıyo çünki meyve 100 ml likite yarımşar mg koyduğum halde.
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

Vaping Rabbit'in The Milkman (OHW olmayan) ve Cuttwood Big Melons çok başarılı, tavsiye ederim.

The Milkman: Vanilyalı süt ve hafif bisküvi tadında
Big Melons: Kavun, papaya ve mango karışımı

rabbit trye yollamıyor görünüyor bende aracı birinimi kullanıyorsun yoksa mail atıpmı çözdün olayı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...