Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

dana22 said:

abi ruyalarin cevresel etkiler ile degismesi olasi ..yani atiyorum uykuda cisin geldigi zaman kendini yuzerken selale yaninda vs gorebiliyorsun..keza yorganin altinda filan cok terlemissen ruyanda da kabuslar vs gormen de olasi..

evet abi genelde sıcak basıyor beni geceleri şişmanlık sağolsun onunla alakalı demek, şimdiki evimde yorgan bile kullanamıyorum çok sıcak kombi kapalı olduğu halde.
Sosyal ağlarda paylaş

Gargara yalan, tek gerçek diş ipi. Yalnız ağız bakımın iyi olduğu halde çok sık diş eti hastalığı geçiriyosan ağız bakımından bağımsız sikko diş eti hastalıkları var agresif periodontitis falan, bi çapaya, hacettepeye vb bi ünide oral diagnoz bölümüne git derim
Sosyal ağlarda paylaş

rahat olacan bilader...

ne kasiyon ya, ucunda olum mu var?

gerci oyle olmuyor amk. sikildikca, problem ciktikca stress dozajinda yeni limitleri test ediyorum iste. sdfsfsdf dolar/turk lirasi gibi artista olan bir limit. stresse yatirim yapsaydim cok kazanmistim la. en guzeli ama dirseklerimde cikan hedeler hacit. dermatitis mis gibin. ahahaha neyse cikip dolanayim ben azcik.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Resmen bitcoin zengini oluyorum ya , bu kadar iğrenç kötü şeyden sonra bir moral oldu. Böyle devam edecekse ben biraz moralimi düzeltip mutlu olucam . Kesin bişiler ters gider diye olamıyorum şuan.

şöyle bi baktım da bitcoin nerden nereye gelmiş diye, 21 ekim 2013 de 146 dolarmış, 25 kasımda 979 dolar olmuş, 1 ayda ne olmuş da bu kadar fiyatı artmış ki, reddite,sözlüklere,youtube'a falan mı düştü de tüm dünya bi anda yüklendi?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...