Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

12 eylul darbe
15 temmuz darbe girisimi

birlestir 15 eylul

Patice said:

Çok uzaktayız. Başka bi evren, başka bir saat. Ve bugün, geri kalan hayatımızın ilk günü. Fotoğraftaki ise o günlerin çoğunu geçirecegimiz koltuğumuz. Sağ tarafında dev bir pencere var. Ve pencere ladin ağacının tepesine bakıyor, kış gelsin istiyorum hemen. Yani bu nasıl anlatılır ki. Sanki uzun zamandır 15 eylülü bekliyormuşum, oldu galiba.

https://scontent-lga3-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/s960x960/14324249_10210559622367856_8064566353674622710_o.jpg

tesaduf mu?

hic sanmiyorum.

herkese selamlar
Sosyal ağlarda paylaş

Patice said:

Çok uzaktayız. Başka bi evren, başka bir saat. Ve bugün, geri kalan hayatımızın ilk günü. Fotoğraftaki ise o günlerin çoğunu geçirecegimiz koltuğumuz. Sağ tarafında dev bir pencere var. Ve pencere ladin ağacının tepesine bakıyor, kış gelsin istiyorum hemen. Yani bu nasıl anlatılır ki. Sanki uzun zamandır 15 eylülü bekliyormuşum, oldu galiba.

https://scontent-lga3-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/s960x960/14324249_10210559622367856_8064566353674622710_o.jpg

o kadar romantik düşünme, yarın öbür gün o koltuğa kahve bira falan dökülecek, 3-5 sene sonra zaten eskiyecek temizlik yaparken çekip itelemekten, taşınırsan zaten ohoo indir kaldır yolda mahvolacak atacaksın gidecek o koltuğu :p
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Patice said:

o kadar romantik düşünme, yarın öbür gün o koltuğa kahve bira falan dökülecek, 3-5 sene sonra zaten eskiyecek temizlik yaparken çekip itelemekten, taşınırsan zaten ohoo indir kaldır yolda mahvolacak atacaksın gidecek o koltuğu :p

Sana da merhaba düz adam. Eşya bizim değil, eşyayı indir kaldı olmayacak, evi eşyalı kiraladık.. Muhtemelen bira, şarap dökülmeyecek çünkü İrandayız ve burada alkol yasak. Ayrıca ben pembe tonlarda bir koltuk almazdım muhtemelen, öyle yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

12 eylul darbe
15 temmuz darbe girisimi

birlestir 15 eylul

Patice said:

tesaduf mu?

hic sanmiyorum.

herkese selamlar

Oha, şifrelerim çözülmüş. Evet o bendim. Sıra iranda :horace:
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

kadın halinle ne işin var abi iranda manyak mısınız siz. tamam adam gitti, müslüman ülkede erkek master race, kadın diğer yanda çok fena. kolaylıklar diliyorum.

Kadın halinle olayını türkiyede desen olay çıkarır, cinsiyetçilik hede hödösü yapardım da cidden burası kadına zulum bir memleket. Hava çok sıcak o kahrolası baş örtüsü ve popoyu örtmek zorunda olmak, öl yani..
Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

Patice İranda mısın ? Aşk, İran'a taşınmanı sağlayacak kadar güçlü bir şey mi ? Bak aklıma " Kızım olmadan asla " filmi geldi :D

Aşk, herkese göre başka bişey. Benimki böyle bişey, yani birlikte olmayınca İstanbul'da boğazda olsan da anlamı olmuyor. Denedik, gördük. İyi ki de geldim. Herkesin hayatına kimse karışamaz >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

türkiyeden iyi iran daha güvenli en azından

Ya evet.. Gezmek için geldiğim zamanlarda bende böyle düşünüyordum ama 30 derece sıcakta başını boynunu örtmek ve pantolonun üzerine elbise giymek zorunda olmak güvenliği 2.plana atıyor. Yani İran'da özgürlük sokakta değil,evde. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla zor, Suark 10 ay nasıl dayanmış şaşırıyorum. Bide birlikte dayanmayı denicez.

İlk gün parkta yürürken kadın polis yanımıza gelip bişeyler söyledi ve gitti. Turist olduğumuzu anlayınca ses etmedi. 30 derece sıcakta üstümdeki hırkanın kolunu azcık kıvırmıştım, galiba ona söylenecekti kaltak.
Sosyal ağlarda paylaş

Patice said:

Liebe said:

Patice said:

Sana da merhaba düz adam. Eşya bizim değil, eşyayı indir kaldı olmayacak, evi eşyalı kiraladık.. Muhtemelen bira, şarap dökülmeyecek çünkü İrandayız ve burada alkol yasak. Ayrıca ben pembe tonlarda bir koltuk almazdım muhtemelen, öyle yani :D

failception olmuşum ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Tatilde önce telefonumu kaybettim, sonra çamura saplanıp arabayı traktörle çektirdim amortisörleri falan yedim, üstüne zincirleme kazaya karıştım arkamdaki araba duramayıp bana girince ben de öndekine çarptım falan. Az önce de eve geldim.

Ama tatil güzeldi şimdi. Kaş iyi, adrasan iyi, patara iyi. Kemer amelasyon bayramda gidilmezmiş, olimposa girmedim hiç kalabalıktan nefes alınmaz diye, bide kaputaşta 5km araba kuyruğu falan vardı bayram nedeniyle hiç kasmadık. Ama finikenin az ilerisinde gökliman plajı var yeni fark ediyorum orası da çokzel olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Tatilde önce telefonumu kaybettim, sonra çamura saplanıp arabayı traktörle çektirdim amortisörleri falan yedim, üstüne zincirleme kazaya karıştım arkamdaki araba duramayıp bana girince ben de öndekine çarptım falan. Az önce de eve geldim.

Ama tatil güzeldi şimdi. Kaş iyi, adrasan iyi, patara iyi. Kemer amelasyon bayramda gidilmezmiş, olimposa girmedim hiç kalabalıktan nefes alınmaz diye, bide kaputaşta 5km araba kuyruğu falan vardı bayram nedeniyle hiç kasmadık. Ama finikenin az ilerisinde gökliman plajı var yeni fark ediyorum orası da çokzel olmuş.

tr'de guzel guzle tatil yapmanin, aci aci geri donmesini yasamissin.

bayramlarda tatile gitmeyin.
sonra gidin.

aa
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

axedice said:

tr'de guzel guzle tatil yapmanin, aci aci geri donmesini yasamissin.

bayramlarda tatile gitmeyin.
sonra gidin.

aa

Panpa abdestsiz mi çıktın. Ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...