Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Seele said:

Liebe said:

Liebe said:

hayırlı oldu galiba haftasonuna kadar resmi teklif gelecekmiş ama resmi olmayan bir hayırlı olsun dilerim dedi danışmanlık firmasındaki danışman. inanamıyorum yani şansım nasıl bu kadar yaver gidebilir ellerim titredi resmen, güzel dilekler için hepnize çok teşekkürler arkadaşlar:)-D inşallah dereyi geçtikten sonra boğulmayız bir kaşık suda sdsf

işe alındım arkadaşlar çok mutluyum ve heyecanlıyım. böyle kurumsal bir firmada ilk deneyimim olacak, korkuyorum açıkçası benden çok şey isterler sıçıp batırırım diye. 6 aylık sözleşmeli olarak girdim, söylediklerine göre devamında kalıcı olma ihtimalim varmış, olmazsa bile böyle dünya çapında bir firmanın özgeçmişimde yazması dahi baya bir artı olur benim için herhalde. bir bana sordukları maaş beklentimden çok daha fazlasını verdiler nasıl bir kurumsallık ben anlamadım, herhalde pozisyon için taban maaşın altında istemişim, yazık günah saf galiba bu diyerek fazla vermişler :D

hayirli olsun kardesim. is ne mayis kac lira?
artik evde söyle oturmaktan kurtuldun.
http://llcdn.listelist.com/listeliststatic/2014/01/0a.jpg

Olm valla ya yeminle bugün pervane önünde aynı şekilde oturuyordum evde. En çok sevindiğim hususlardan biri ondan kurtulmak oldu sdffs
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Wishmaster said:

Helal :) şirket adını vermedin dimi hiçbir yerde? totem mi yapmıştın? Artık girdiğine göre öğrenelim abi çok gizemli olmadı mı böyle :D

Aynen totem yaptım ahah firma kimberly clark, bütün patiye kotex dağıtıcam bundan sonra aybaşları herkes mutlu hanıma süpriz yaparsınız . Baba patilere de huggies bezler benden

sevgili liğbe

[balta]
paradan vazgeçemeyip ömür çürütmeye devam edeceksin. 2 sene sonra gel görüşelim, hem kurumsal hayattaki oha bu insanlar burada nasıl tutunuyor denilen tipleri, hem yol çilesini, heme beleş fazla mesaileri falan gör hele.
[/balta]
Sosyal ağlarda paylaş

Biraderinyanima aldim Londra'ya subat ayinda. Dil okuluna basladi. Cok iyi gitmiyo cok duzenli gitmiyo rahatsizligi yuzunden ama ilerleme var. buraya geliginden beri de 9 kilo verdi. Bu son 4-5 gundur cektigi 24/7 bas donmesi haricinde iyiydi cocuk. Simdi doktor, kan testi, MR falan surunuyoruz yine.
Sosyal ağlarda paylaş

iktisat okudum da asıl pişmanlığım aslında iyi bir bölüm okumamak değil, okuduğum bölümün hakkını verememek. mesela okulda anlatılanların hepsini çok iyi öğrenip çalışarak çok iyi bir iktisatçı olmak isterdim, dünya piyasalarında neler oluyor, ekonomi hakkında biri bir şey sorunca böyle şrraaak diye cevap verebilmek isterdim. iktisadi bir kitap okurken hastir abi ne anlatıyor bu japonca gibi iktisadi terimlerle falan dememek isterdim, anca iktisat bitirdik muhasebeci olduk çıktık dünyaya katkım 0. ya dediğim gibi okuduğum bölümün hakkını veren biri olmak isterdim ya da ortaya hakikaten faydalı bir şeyler koyabilen biri olmak isterdim, 28 yaşından sonra bu konuda bir değişim yapmak çok zor.
Sosyal ağlarda paylaş

28 çok yaşlı değil ki?
bence yarından itibaren kendini iktisat alanında geliştirmeye verir ve bunu istekle yaparsan (ki yazdıklarından istediğini düşünüyorum) başarırsın. olay bölümü okumak değil zaten, kendini geliştirmek tamamen. okul bitirmekte bir şey yok, önemli olan üzerine kişisel çaba ile koyabilmek diye düşünüyorum. ve onun için de geç değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...