Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

rüyamda mahalleye girmeden önce sıraya geçiyoduk gericiler kıyafet kontrolü yapıyodu

sonra ben ya bırak allaşkına diye sırayı bozdum evime doğru yürümeye başladım, insanlar da beni takip etti

direk kargaşa çıktı, birileri bağırıyo falan hiç tınmıyorum ben sanki anormal bişey yokmuş gibi dümdüz yürüyorum

bi anda satırlı döner bıçaklı sopalı tipler gelmeye başladı, yanımdan geçip olay yerine gittiler

"nerdeymiş bu chpli şerefsizler görelim" filan diyolardı

onları geçtikten sonra adımlarımı hızlandırdım, en son koşar adım gidiyodum, baya bağırış çağırış sesleri de yükselmişti

evime vardıktan sonra sırada annemi bıraktığım aklıma geldi, meğersem o da istanbuldaymış. tam geri dönücekken baktım annem gelmiş eve, neyse ki bişey olmamış. iyi misin anne diyince, iyiyim iyiyim şunları taşıması zor dedi elindeki torbaları göstererek. sonra uyandım.

rüyalarımı bile bozdu bu şerefsizler :(
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

rüyamda mahalleye girmeden önce sıraya geçiyoduk gericiler kıyafet kontrolü yapıyodu

sonra ben ya bırak allaşkına diye sırayı bozdum evime doğru yürümeye başladım, insanlar da beni takip etti

direk kargaşa çıktı, birileri bağırıyo falan hiç tınmıyorum ben sanki anormal bişey yokmuş gibi dümdüz yürüyorum

bi anda satırlı döner bıçaklı sopalı tipler gelmeye başladı, yanımdan geçip olay yerine gittiler

"nerdeymiş bu chpli şerefsizler görelim" filan diyolardı

onları geçtikten sonra adımlarımı hızlandırdım, en son koşar adım gidiyodum, baya bağırış çağırış sesleri de yükselmişti

evime vardıktan sonra sırada annemi bıraktığım aklıma geldi, meğersem o da istanbuldaymış. tam geri dönücekken baktım annem gelmiş eve, neyse ki bişey olmamış. iyi misin anne diyince, iyiyim iyiyim şunları taşıması zor dedi elindeki torbaları göstererek. sonra uyandım.

rüyalarımı bile bozdu bu şerefsizler :(

okurken gözlerim doldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Okul stresi kpss stresi derken iyi kötü hepsini atlatıp aylardır beklediğimiz kaş tatiline geldik eşimle, 2. Günün sabahı deniz kenarında notlarıma baktık son 2 dersimi de vermişim, sevindik ettik dalga geçiyorum bi üniversite daha mı okusam bu çok kolaydı falan daha telefon elimdeyken arama geldi, bla bla danışmanlık firmasından arıyorum konuştuk ettik tabi firma ismi vermiyor ben de laylaylom konuşuyorum ne olabilir ki ya 10 senede mezun olmuş adamı kim napsın diye. Yaptığım işleri falan anlattım, konuştuk yarım saat tamam ben firma ile görüşüp dönücem dedi birkaç saat sonra aradı eleman unutmuştum bile, firma hemen görüşme istiyor yarın sabah gelin, yok dedim gelemem anca 1 hafta sonra, tamam ayarlayalım öyle dedi firma adını söyledi ama anlamadım mail atıcam ordan bakarsınız dedi, bir de geldi ki mail hasktir diye kaldık. Tatilimin dibine koydu herifler kaç gündür kafamdan muhasebe derslerini, Logo yu falan tekrar ediyorum Excel derslerine bakıyorum netten allah belanızı vermesin hayvan herifler mezun olduğuma sevinemedim daha, kulaç atarken mülakatı yaşıyorum kafamda. Tekneden atlarken boynumu da incittim bir de güneş yanığı içindeyim 50 faktör korumaya rağmen, harika geçecek kesin görüşme
Sosyal ağlarda paylaş

I love devlet üniversitesi
sabah marmara üniversitesinde yüksek lisans için sınava girdim
11:30'da bitti
sonuçlar belli olduktan sonra sözlü mülakat başlicak denildi
tabi başvuran 400 kişiden sadece 23 kişi filan alınıyor sözlü mülakata
8 saat bekledikten sonra liste geldi, kabul edilmemişim
<333
ne boktan bir gün
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.