Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Mithat said:

Ciddi ciddi kursa gidiyorum intler stringler falan. 26 yaşında evli barklı ev geçindirmesi gereken adam kalktım öğrenci oldum ders çalışıyorum liseli gibi. Bazen hafif koyuyo aslında ama acaip eğlenceli üzülemiyorumda :D

26 yaşında evlenip direkt işsiz kalan ben 1 sene üniversite-ev arası mekik dokudum servise bile kaydoldum :D okul bitti ocak ayında, kpss kursuna kaydoldum her hafta 3-4 gün kursa gittim geldim, eve geldim ders çalıştım, kaynanaya gittim ders çalıştım, dışarı çıktık ders çalıştım hiç gocunmadım valla. sadece geç kalmışlığın verdiği burukluk vardı içimde ama daha çok motive etti beni hep.
Sosyal ağlarda paylaş

dun gece yan odadaki hayvanlar bildigin parti yaptilar... kac gundur uyuyamiyorum. olan benim uykuya oldu.

calisma saatleri gercekten uzun ve dikkat gerektiren isler yapiyorum. dikkatim de sifir elbette bu kadar uykusuzlukla.

serviste yanimda oturan teyzenin ustunde uyudum,neyse ki dil farki var ki ses edemedi.

sanirim bir gun daha uyuyamazsam karoshi'den giderim. beyin kanamasi geciririm.
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

çalışıyorum ayağına bizi yiyorsun ne zaman görsem forumdasın yalancı

valla iki gundur, bas-gec rapor veriyorum.

yeni bir sistem gelistirmem lazimdi progress takibi icin, ona bakmadim.
productivity'leri otomatik cekecek bi arayuz yapmam gerekliydi. yapmadim.
work code list'e girmem gerekiyordu.. girmedim

bayagi uykusuz uykusuz gun kurtariyorum. ogle yemegine gidip gelemedim ya yorgunluktan.

kalaninda part time degil, right time calisiyorum. isi hep teslim ediyorum zamaninda ve duzgun kalitede. (yasasin tembellik)

____
@liebe: haci o sans olayina girersek benim senem bildigin bok gibi geciyor. saglik, para, aklina ne gelirse sicislardayim.

ama enseyi karartmayacaksin. daha kotu oluyor.
burada, ne bileyim dostunuza vs icinizi dokun falan ama hayatta gulerek yaklas sevgili brah!
Sosyal ağlarda paylaş

4 gündür isten gelir gelmez müzik acip yataga uzanip 2 saati falab öyle geçiriyorum telefonda falan takılıp.
dizi izlemek oyun oynamak gelmiyor icimden yemek dışında odamdan cikmiyorun.
baya bunalimda hissediyorum kendimi. çözümü de belli ama yapamıyorum bi süre daha böyle olacağını bilmek iyice kötü yapıyor karamsarliktan kurtulamaz oldum günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

4 gündür isten gelir gelmez müzik acip yataga uzanip 2 saati falab öyle geçiriyorum telefonda falan takılıp.
dizi izlemek oyun oynamak gelmiyor icimden yemek dışında odamdan cikmiyorun.
baya bunalimda hissediyorum kendimi. çözümü de belli ama yapamıyorum bi süre daha böyle olacağını bilmek iyice kötü yapıyor karamsarliktan kurtulamaz oldum günlük.

çözümü biliyorsun tabi ki

vpn
chrome -> gizli sekme

;););)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...