Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Holy said:

DoGMeaT said:

sigarayı her türlü bıraktım şu dakkadan sonra içmem imkansız ama olay direk hayvanlara olan alerjimden
Bizde 4 kedi ile yaşanıyor. Yatak odasına sokmamak ve evin temizliğine dikkat etmek yetiyor aslında.

Ailemde vardı zaten, babam her evimr geldiğinde ağzı burnu şişiyodu

Artık sigara- yaşlılık- yada başka faktörler zayıf düşürdü herhal immune systemi, ve beni de etkikedi zati yatkınlıgım olan nu durum belkide
Sosyal ağlarda paylaş

Arozzi'ye Twitter'dan geyiğine 'Be my chair sponsor' yazdım, adamlar ciddiye aldılar ve kontrat imzalıyoruz şu an. İşin ilginç yanı da adamlar Türkiye'ye göndermiyolarmış normalde, neden sponsor oluyolar anlamadım. 20 yere mail attım, s*klemediler bile, bu herifler anında dönüş yaptı, ilginç.
Sosyal ağlarda paylaş

Başımda bir ağırlık midemde de hafif bir yanma vardı. Gittim doktora.

şeker
tansiyon
kolesterol

Gg dedi direk ahah. Glucophage, ator ve tenoretic diye bir ilaç verdi. "Kilo vermezsen diyalize de beklerim 10 yıl sonra" dedi. Hatta sen veremezsin, direk mide ameliyatı ol demeye getirdi

şişkoluk confirmed

noice
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

işin o kısmı ayrı, teknik olarak hiçbirşey öğrenmeyişimiz ayrı

koca üniv hayatında 2 tane basic calculus dersi gördük
ne linear algebra, ne multivariable calculus yanından geçmedik, 0 istatislik zaten

ben hepsini gördüm.

bi bok bilmiyorum.

saygılar :)

ha ama geçen bakkaldan bişeyler alırken kasadakinin (genç bi arkadaş, üni öğrencisi) bi arkadaşı geldi "olum mak.el'i napıcaz notları ödevleri" falan bişeyler sayıkladılar. ben makinacı değildim de makinacı ev arkadaşından falan hatırladım bi. bıyık altından "meheheheh" giye gebeş gebeş gülerek malzemelerin parasını verdim, hayırlı işler deyip çıktım. o bi iyi geldiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün uçakta kalkarken, böyle yanlışlıkla mı oldu artk bilerek mi, ezan okudu uçak. allah diyen uçağa binmişim, sefer duası falan yazdı ekranda, 3 ekberden sonra kapandı.

aynı uçakta arkada çocuğun biri ciyak ciyak yaşa mustafa kemal paşaa marşını sanırım 17 kez söyledi.

iki olaydan da aynı derecede tiksinip ,günü kapattım. tşk.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...