Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

88. Oscar Ödülleri

imamizer

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

Spotlight sürpriz falan değildi eksiye de yazmıştım katolik kilisesine sağlam vuran siyasi bir film. Digerleri düz filmlerdi hep. Argo da böyle oscar kazandı zamanında.

şundan dolayı aldı spotlight. istediği kadar mükemmel işlenen bir bilimkurgu olsun, ne bileyim lovecraftın bir romanını mükemmel taşısınlar perdeye almaz yine de. böyle birdman, spotlight gibi belirli konuları işleyen veya bir şeyler sunan filmleri seçiyorlar, seçecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Normal abi Madmax in filan en iyi filmi almasini beklemiyordunuz heralde.

Mantikli buldum ben odulleri acikcasi..

sadfsad yılın en iyisini olmasına rağmen ben beklemiyordum da spotlight'ı da zerre beklemiyordum. bariz murica'nın politik oylamalarından olmuş.

bir aksiyon filmine hayatta en iyi filmi vermezler herhangi bir ödül töreninde
Sosyal ağlarda paylaş

oldukca makul secimler. best original song haric

spotlight makul secim, gelecegi belliydi, inarritu ve leo supriz degil zaten. bu ucu icin baska kim alacaydi?

mad max'in aldigi oduller, zaten mad max'in alabilecegi oduller. sadece best film editing'in gitmesine uzuldum. the big short daha iyiydi. kadina verelim demis olabilirler. ex machina'nin vfx almasi harika, bu kadar dusuk butce ile bu kadar basarili bir calisma. parayi sadece teknik konulara yatirmis bir filmin 5te 1 butceye sahip sonucta.
aslinda keske makeup'ta da 100year old man kazansaydi. butcesi ve sonuclari dusunulunce kesinlikle cok daha basariliydi mad max'e gore.

edit: galiba sly'in hakki yenmis oldu sdfsdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Leo sürpriz değilde hak ettiğinden dolayı sürpriz değil, hypelandı resmen. Redmayne başgan 1000 kat daha iyiydi. Hatta Fassbender bile daha iyiydi. Leo'nun çok daha güçlü performansları vardı.

Spotlight'ı izlemedim ama Argo ile aynı kefeye koyuyor herkes. Tamam bu da çok kral filmdi ama daha güçlü rakiplerin arasından sadece "MURİCA KENDİYLE YÜZLEŞİYOR" goygoyu yüzünden ödüllendirildi deniyor. Zaten Akademi ödül verirken bu tip filmler genelde hep bir değil, on adım önde oluyor. Bakalım bir ara izleyeceğim gerçi hakkını da yemeyelim. Argo'ya da çok ön yargılıydım da 5 ay önce yeni izledim o yüzden, pişman oldum o kadar geç izlediğime sdfs

Tom Hardy yalnız bir ödülü en çok hak etme kategorisinde net gecenin en önemli ismiydi. Ona verilmemesi saçma olmuş. Ben halen oradayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...