Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ateist olduğum için ayrılan kız arkadaş

maroon5

Öne çıkan mesajlar

maroon5 said:

ginaly said:

maroon5 said:

Editor said:

maroon5 said:

ama değişemem inancım bu benim abiler.

ateizm de bir inançtır bebeğim.

çok yanlış gelmişsin sen ya

inanç nedir ne değildir bi öğrenin hocam. tanrının varlığının olmadığını düşünmek, evrene inanmak da bir inançtır.

kız kendini kurtarmış ya helal.
Sosyal ağlarda paylaş

maroon5 said:

Laraken said:

6 ay konusu nasıl açılmadı hacı onun?

kız dindar takılan biri değil ben zaten hiç değilim. nasıl açılsın?

Kiz dindar degildir ama genel turk cakalligi var herkeste, genclikte her halti yiyeyim , yaslaninca abdest, namaz , hac yaparim kafasinda cogu kimse. Bu yuzden yedigi boklarla yargilama kizi. Ben evlenirken turbana giren ne aksam simitleri gordum
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

maroon5 said:

ginaly said:

maroon5 said:

Editor said:

maroon5 said:

ama değişemem inancım bu benim abiler.

ateizm de bir inançtır bebeğim.

çok yanlış gelmişsin sen ya

inanç nedir ne değildir bi öğrenin hocam. tanrının varlığının olmadığını düşünmek, evrene inanmak da bir inançtır.

bu konu baya tartışmalı zaten şimdi burada senle bunu tartışmıcam. ateizmin inaç olduğunu savunan teologlar da var olmadığını savunan teologlar da. önyargını kırıp biraz okuyabilirsin hocam.
kız kendini kurtarmış ya helal.
Sosyal ağlarda paylaş

Malesef ateist olarak 200 yil gelecekte yasiyorsun en az. Su an ateist dedin mi hirsiz, soyguncu , sapik, ensest .... Algiliyor millet. Eger cehennemde yanmasam su kiza tecavuz ederdim diyen kafalardan ne beklersin

Din olmasa kotulukler artacak kafasinda millet. O kadar dinsiz ve dinli ulkeleri. Suc oranlarini koyuyoruz ama nato kafa nato mermer
Sosyal ağlarda paylaş

maroon5 said:

kızı kazanmanın bir you yok mudur? çok seviyorum ya.

ben aslında agnostik ateistmişim yada bu yaşadıklarımızdan sonra agnostik ateist oldum de

said:
Agnostik ateizm ya da diğer tanımıyla ateist agnostisizm, hem ateizmi ve hem de agnostisizmi içine alan bir felsefi görüştür.[1] Agnostik ateistler, herhangi bir tanrıya ve tanrısallığa inanmadıkları için hem ateist, aynı zamanda kesin olarak herhangi bir tanrının var olup olmadığını bildiklerini iddia etmedikleri için de agnostiktir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...