Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ateist olduğum için ayrılan kız arkadaş

maroon5

Öne çıkan mesajlar

yazılanları okudum. çoğunda haklısınız galiba. din muhabbeti sadece bahaneydi sanırım. hala unutmaya çalışıyorum kızı. işteyken dayanamayıp instagram hesabına bakıyorum yeni fotoğraf yüklemiş mi diye hala. başka çocuklarla yazışmış mı diye yorumları okuyorum. mal mal işler. böyle bi adam değilim normalde ama bu kıza çok bağlanmıştım. başka biri var ya da yok emin değilim ama bitmesini hiç istemedim. eksik yönlerim ne bulup düzeltmek isterdim. günler bombok geçiyor. spor salonuna kaydoldum kafam dağılsın diye. spor salonunun ortasında kız geliyor aklıma ağlamaklı oluyorum. s.keyim böyle işi. tek taraflı sevmişim. çok acıtıyor be.
Sosyal ağlarda paylaş

kardeş aslında ilk adımı atmışsın unutmak adına. spor diyosun devam et, arkadaş çevren vardır onlarla takıl, akşamları film izle dizi izle kafan dağılsın.instagram ordan burdan bakma kıza, biriyle yazıştığını görürsün yada biriyle fotoalrını ekler görürsün hepten gidersin. akışına bırak o şuan mutluyken senin mutsuz olman ne kadar doğru? o yüzden kardeş sal geç hayatına bak hayatını yaşa.
Sosyal ağlarda paylaş

spora başladım da hiç içimden gelmiyor gitmek. zar zor bi şekilde gidiyorum. kız heryerde aklımda. şu an kimle görüşüyordur, kimle yazışıyordur, kimin yaptığı esprilere gülüyordur, derdini kime anlatıyordur diye düşünmekten sıyırmak üzereyim. son bi kez daha görüşsem bişey değişmeyecek ama görüşmek istiyorum. kıza son ayrılırken ağzıma geleni saymıştım. whatsapp, facebook heryerden engellemiş ama işyerini biliyorum. işyerine gitsem nasıl tepki verir emin olamıyorum. ciddi ciddi elime kuran alıp kızın yanına gitmek bile geldi. o kadar çaresizim aq.
Sosyal ağlarda paylaş

kardeş kız şu an mutluyken sen kendini neden harab ediyosun bu kadar.Knedin diyosun kime gülüyor acaba vs kız hayatını yaşarken seni hayatı kendine hapis etmişsin soyutlamışsın kendini herşeyden. önce bakmamakla başla facebook, twitter herneyse. bakarsan unutmaz aksine daha çok yara alırsın kimi takip etti kimi ekledi. kendine, hayatına değer ver, dünyanın sonu gelmiş gibi nereye kadar.Sal güzel kardeşim değmez kimse için. hayatını yaşa.
Sosyal ağlarda paylaş

maroon5 said:

yazılanları okudum. çoğunda haklısınız galiba. din muhabbeti sadece bahaneydi sanırım. hala unutmaya çalışıyorum kızı. işteyken dayanamayıp instagram hesabına bakıyorum yeni fotoğraf yüklemiş mi diye hala. başka çocuklarla yazışmış mı diye yorumları okuyorum. mal mal işler. böyle bi adam değilim normalde ama bu kıza çok bağlanmıştım. başka biri var ya da yok emin değilim ama bitmesini hiç istemedim. eksik yönlerim ne bulup düzeltmek isterdim. günler bombok geçiyor. spor salonuna kaydoldum kafam dağılsın diye. spor salonunun ortasında kız geliyor aklıma ağlamaklı oluyorum. s.keyim böyle işi. tek taraflı sevmişim. çok acıtıyor be.

eksik yönün şu
çok fazla skliyorsun
ne gerek var la kız mı yok başka
hala daha eksik yönünü arıyorsun falan ahaha saçma sapan şeyler
Sosyal ağlarda paylaş

maroon5 said:

kıza or.spu demişim

şu lafından sonra hadi bırak o elindeki telefonu. kız sittin sene geri dönmez sana or.spu denir mi kıza. boşuna sızlanma kardeş başka şanslar peşinden koş.o kapıyı kıza hakaret ederek zaten kapamışın.
Sosyal ağlarda paylaş

h2s said:

maroon5 said:

kıza or.spu demişim

şu lafından sonra hadi bırak o elindeki telefonu. kız sittin sene geri dönmez sana or.spu denir mi kıza. boşuna sızlanma kardeş başka şanslar peşinden koş.o kapıyı kıza hakaret ederek zaten kapamışın.

çok sinirliydim ya yok mudur dönüş buradan
Sosyal ağlarda paylaş

maroon5 said:

oo geçmiş olsun 6 ila 12 ay kaybetcen hayattan sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Yok oğlum artık geri dönüş. Kız gitti. Ha deyince kabullenilmiyor biliyorum ama biz elimizden geleni yapalım.

Kız hayat yolunda senin otobüsüne bindi. İlk durakta bir bahane ile indi ve başka otobüse bindi. İnme, binme alegorisini çok da deşme tabii.

Kız yarın "aman da maroon5 senin gibisi yokmuş. çok da pişmanım" diye sana gelirse bu senin otobüsünün ve de güzergahının iyi olmasından değil bindiği diğer aracın yolda arıza, kaza yapmasındandır. yarın yine başka durakta iner gider.

Kızı da çok suçlama. Sen de daha iyisini bulsan sen de yaparsın. Şimdi bu kızla 6. ayında Kate Upton gelse, maroon5 dese hep dese ciciklerimle oynasa dese sen de kızı bırakırdın. Hatta ayrılma olayında kıza orospu demişsin, ağlamışsın falan. Belki de kızı döver ayrılırdın. Beklerim senden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...