Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bendeki Anormallik

freedon_nadd

Öne çıkan mesajlar

Komodo said:

abi senin sorun bakışlarda :D

şaka bir yana benim alnım fazla ilerde ve uzun gibi geliyor kaşımın olduğu yerle elmacık kemiğinin yanağın hizası aynı değil paralel değil kaşın olduğu yer daha ilerde gibi bir arkadaşa sordum onun aynı hizada gibiymiş ?
çocuk dediğim ciddiye alınmama sanki özürlü varmış gibi bişey mi oldu falan diye sormalar geçen yemek yiyorum işte kafam bozuk (yüzüm çökük gözüküyor olabilir öyle olunca kaslarda sorun dedim ya) bişey mi oldu diye yemeği getiren herif soruyor sana ne amk tanımadığın adamdan sanki bir acayiplik varda acıyıp soruyor herif
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

yekeyeke said:

ninca çıkarsa yılın troll oscarı verilmeli artık bu adama...

niye verilsin abi ilk sayfadan beri troll diyor herkes, inanan yok yazdığına.

Yani bu azim, bu ne bileyim kasış, yeni şeyler üretme isteği falan.. Noyan bile vazgeçmişken, sequonun izi yokken hala devam etmesi.. Bir di caprio heyecanı, bir scorsese inadı.. oscara gider ya...
Sosyal ağlarda paylaş

o dediğin hastalık ne bilmiyorum ama tipine baktım evet sende belli bi insan tipi var. hepimiz belli bi insan tipine mensubuz. senin tipindekileri hatırlıyorum liseden üni den felan. herkesle iyi geçinirsin mesela sen. mülayim kimseyle sorunu olmayan sakin ve düşünceli görünen bi insansındır herlade. düşünceli derken devamlı düşünüyormuş gibi görünen.

neyse lisede ünide felan vardı senin tipinden. hiçbirinin bi yeri patlamadı öyle bi haber gelmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

belki trajik gelecek ama evrim antropologlari senin su anda yakindigin ozelliklerin cok onceki kusaklardaki buyuk buyuk anneannelerimizin es secme kritelerinden biri belki de en onemlisi oldugunu soyluyorlardi..yani bas kisminin buyuk ve cikintili vs olmasinin..

sansina..

demek ki annanelere yazmali..

gilf gilf gilf
Sosyal ağlarda paylaş

troll mroll demeden ciddi post atıyorum.

bi acaiplik yok abi. ne alakası var amk. düzgün bir adamsın işte.

marfan falan da değilsin. götümden uydurmuyorum bende marfanoid vücud tipi var 2 senede bir kalp testine giriyorum marfan riskinden ötürü. benim kafamdan bile daha az marfan bir kafan var ki bende hiç yok.

yine de çok kesin konuşmayayım suratta belli etmeden marfan da olamaz diye birşey yok ama çok az ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...