Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread #3

quixef

Öne çıkan mesajlar

Anhora said:

Heavy metal'den geçilmiyor sdf

Şu dönemde edebiyat dersinde önyargı konulu kompozisyon yazmamızı istemişti hoca; ben de gittim FRP oynayanlara, metal müzik dinleyenlere satanist denmesi üzerine patlattım 2 sayfa. Gözümü disiplinde açtım. Ben daha eve gitmeden müdüriyet anamı babamı aramıştı bile sldjf.

Hey gidi lan.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Anhora said:

Heavy metal'den geçilmiyor sdf

Şu dönemde edebiyat dersinde önyargı konulu kompozisyon yazmamızı istemişti hoca; ben de gittim FRP oynayanlara, metal müzik dinleyenlere satanist denmesi üzerine patlattım 2 sayfa. Gözümü disiplinde açtım. Ben daha eve gitmeden müdüriyet anamı babamı aramıştı bile sldjf.

Hey gidi lan.

sana ironi dersi vermisler aslinda. sen anlamamissin
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlar patladığında biz orta okulda mıydık lisede miydik, haftalık düzenli toplanır sabaha kadar FRP oynardık. Annemler böyle şeylere çok prim de vermez de yine deheralde ebeveyn sorumluluğu kapsamında bir konuşma gereği duymuşlar. Bi ara çağırdılar, salona geldiğimde babamın elinde 2nd Edition Monstrous Manual var, bi bakmış karıştırmış. İngilizce de bilir, oradaki tanımları da okumuş. "Ya olmaz biliyoruz, biz sana güveniyoruz da şimdi bu frp..." diye diye bir giriş yaptılar, artık nasıl kendimi tutamayıp güldüysem orada kapanmıştı muhabbet :)
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Benim annem bu muhabbetler yüzünden merak edip fantastik kurguya başladı, şimdi asoiaf ın 6.sı nerde yok kingkiller chronicles devam etmiyor mu falan diye kafamı yiyor asd

Benimki de başladıydı da LoTR'nin önsözünü geçemedi bir türlü, kaldı sonra öyle.

O kadar dedim, önsöz kısmını atla olmadı, sadece genel bilgi veriyor, esas hikaye böyle değil sonra merak edersen okursun burayı da diye ama dinletemedim.

Şimdi yine ucundan kıyısından daha hafiflerden girdi ama, Hunger Games falan okudu bitirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...