Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

doğum kontrol yönteminiz?

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

Fransuxa said:

hayır bence yanlış. ilişki sonrası prezervatifte birikleri şırıngaya çekip anadamarımdan kan dolaşımıma veriyor hem onu içimde yaşatıyor hemde çocuklarımıza damardan bağlanıyordum olacaktı doğru ifade.

Hapishanede 24-25 cm delikten kadini hamile birakan elemandan sonra sasirmiyorum bu haberlere ben
Sosyal ağlarda paylaş

illa ki sadece birini ya da oburunu kullanmak zorunda degilsiniz, birden fazla korumayi ayni anda kullanmak en iyisi

kondom/dogum kontrol hapi ikilisi en iyisi, sadece kondom kullanmak yeterli degil. yirtildigi veya ciktigi durumlar olabiliyor. dogum kontrol hapi da tek basina yeterli degil

layered network security gibi, sperm ilk korumayi assa bile gidip oburune carpacak sdsf
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

şu işin kolayını bulmadılar ya. ya da buldular din min mevzusuna saklıyorlar. abi yan etkisi olmayan, gayet basit bir şekilde nasıl çözülmez şu mevzu yıllardır halen aklım almıyor.ç

Kalıcılarından vazektomi en kolayı tabi genelde çocuklu ailelere göre.

Tabi çokeşlilik varsa hastalıklardan korumaz o operasyon.
Sosyal ağlarda paylaş

Leopar said:

illa ki sadece birini ya da oburunu kullanmak zorunda degilsiniz, birden fazla korumayi ayni anda kullanmak en iyisi

kondom/dogum kontrol hapi ikilisi en iyisi, sadece kondom kullanmak yeterli degil. yirtildigi veya ciktigi durumlar olabiliyor. dogum kontrol hapi da tek basina yeterli degil

layered network security gibi, sperm ilk korumayi assa bile gidip oburune carpacak sdsf

iki kondom takalim ust uste?

ya bi de nasil cikiyo kondom onu anlamiyorum. buyuyunce de kullaniriz diye battal boy mu aliyosunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

bende kaldırımda yürürken otobüs altında ölen insanlar biliyorum abi.

sanırım 12378123172891372 kere söylendi hiçbir şey 100% değil diye.

kaldı ki hamile kalanında da beyanı esas oluşturmuyor. "ayşe kaldı, hap çalışmıyor" demeden önce, kadının yalan söylüyor olma ihtimal (hamile kalmak istemiş olabilir adamın haberi olmadan) veya hapı kullanmayı unutmuş ve sorumluluğu almak istemiyor olabilir vs. vs.

insan sonuçta bu. her şey olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...