Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix bölgesel sınırlamaları kaldırdı (ve korsan, ve İngilizce eğitim...)

Kojiroh

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

diziden ziyade film belgesel içeriği nasıl tr de? daha çok onları izlerim gibi.

abi tr deki çok az , genel olarak her şey çok az şu an TRde

örneğin science ve nature a bakmıştım 6-7 tane gözüküyordu evde. Şimdi işten girdim 100 e yakın var.

kullancaksanız vpn ile kullanın bence de
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
imamizer said:

O zaman eskiye nazaran bize tek getirisi gelirse tr fiyatlandırma olacak yani.

Bu yeterli zaten. VPN her sekilde gerekli degil mi bu devlet sansurunde? Netflix sirf US de iyi olmuyor hem, farkli regionlar ile kullanin.
Sosyal ağlarda paylaş

Biri özet geçebilir mi şimdi ? En ucuz satın alma şekli nedir en efektif nasıl kullanılır vs...

Android marketten satın alma var mı mesela ? Enpara ile alırdık ne güzel :)

tr'den satın alıp - vpn'i kullanırken açtığımız anda filtreler amerika'ya göre mi olucak yoksa satın alırkende vpn ile fake account mu yapıcaz.
Sosyal ağlarda paylaş

gerge haklı bu arada, internet olayının tadı kaçtı ülkede. her gün dava açılıyor ona buna hakaretten. alakalı alakasız şeylerden.

ek olarak korsana çok yakında ceza getirecekler demedi demeyin. avrupadaki gibi eve cezalar gelmeye başlayacak 1-2 yıla. ondan hiç listelenmeye gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Anlatayim.

TunnelBear yukle. Ucretsiz versiyonunu kullanabilirsin. Kanada'dan baglan.

Sonra 19TL'ye Netflixin orta planin al HD olan Kanada uzerinden. Tunnelbear'i silebilirsin.

Sonra su programi yukleyip ondan izle Netflix'i: https://www.smartflix.io

Tum region'lari ortak calistiriyor bu. Guvenilirligi hakkinda garanti veremem ama en kotu ihtimalle 19TL'den olursun ve reddit'te filan epey populer kendisi bir suredir. Scam oldugunu sanmiyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Masticore said:
tr'den satın alıp - vpn'i kullanırken açtığımız anda filtreler amerika'ya göre mi olucak yoksa satın alırkende vpn ile fake account mu yapıcaz.

Icerik hesabin ulkesine gore degil, ip adresine gore. O dedigim program da bu sayede calisabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...