Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Microsoft Ürün Anahtarları Satış Topicleri Nerede?

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

Çok şey yazarım da, değmez.
Bir iki cümle yazıp, kendi adıma düşeni söyleyeceğim:

Editörcüm, sen de çöplükteki leş kargaları gibi takılmaya devam et "bana özel fiyat" ve "mazlumun savunucusu" olarak aslan parçası. Sana güvenip herhangi bir servisini satın alan adamın aklına şaşarım. Kişiliğin ve hastalıkların beni ilgilendirmez tabii, tek lafım ticari kişiliğine.

İşin yasallığını konuşan arkadaşlar da, benim ya da diğer satanların muhasebesini tutuyor ya da kaynaklarını biliyor herhalde? O kadar emin kendinden.

Onun dışında zaten başlığımı ben kaldırttım. Sebepleri bir tek değil, bir çok. Ama çok şükür tek bir kişiyi dahi madur etmedim, etmem de.
Yukarıdaki bizim belamızı sırf şu bilmişliğimizden ve kibirimizden veriyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Çok şey yazarım da, değmez.
Bir iki cümle yazıp, kendi adıma düşeni söyleyeceğim:

Editörcüm, sen de çöplükteki leş kargaları gibi takılmaya devam et "bana özel fiyat" ve "mazlumun savunucusu" olarak aslan parçası. Sana güvenip herhangi bir servisini satın alan adamın aklına şaşarım. Kişiliğin ve hastalıkların beni ilgilendirmez tabii, tek lafım ticari kişiliğine.

İşin yasallığını konuşan arkadaşlar da, benim ya da diğer satanların muhasebesini tutuyor ya da kaynaklarını biliyor herhalde? O kadar emin kendinden.

Onun dışında zaten başlığımı ben kaldırttım. Sebepleri bir tek değil, bir çok. Ama çok şükür tek bir kişiyi dahi madur etmedim, etmem de.
Yukarıdaki bizim belamızı sırf şu bilmişliğimizden ve kibirimizden veriyor işte.

Hayir tmmda bana sunu nasil soyleyebiliyorsun peki

nezaman birisini aldattim madur ettim? Nerde gordun?
Ticaret hayatimda bulunmadan bunu nasi diyebiliyorsun onu anlamiyorum iste. Ben kimseye emin olmadan ne bisi diyorum nede konu baltaliyorum sana bile kacdefa sorular sorup ogrendim olayi urunleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Rot'tan 2-3 kez alışverişim oldu. Gayet temiz idi, hiç bir sıkıntı yaşamadım. Editör'ün forumdaki hareketleri ile bedava key dağıtsa emin olun çoğu insan almaz. Adam güven vermiyor ki.

Neyse bunun şerefine Azmi'den bir Windowz 10 alıcam, sonunda htpc projemi tamamlamak üzereyim..Direksiyonu almıştım, lastikler ve motor kargoda.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben topici kendi isteğimle kaldırttım.

Uzun senelerdir(2010 du galiba başlangıç) , elimden geldiğince satış öncesi ve sonrası destek vermeye çalıştım , gerekli uyarıları da yaptım.Bildiğim kadarı ile şuana kadar mağdur ettiğim birisi yok satışlarla ilgili.

Rot ile birlikte forum içinde sıkıntı olmadan satışları gerçekleştiriyorduk.Yalnız zaman geçtikte forum dışına da yayılmaya başladı ve dikkat çekmeye başladı.O yüzden ben kendi topicimi kaldırtmanın uygun olacağını düşündüm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...