Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ahmet Parlak - O Se(?)s Türkiye

Lectre

Öne çıkan mesajlar

[video]https://www.youtube.com/watch?v=Snx2_1B32Ug?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

büyümekle ne alakası var acunu sevme köylülüğünü yapmanla ahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

Aluriel said:

sizinle de

sizinle dahi paylaşmak istemedim be sizinlede paylaşayım dedim :)

kasma tamam ya, bugün serbest bırakın beni olmaz mı ^^

al panpa sen de onun yüzüne çarp asds https://forum.paticik.com/read.php?98,8256613,8269934#msg-8269934
Sosyal ağlarda paylaş

@madcat: insanların farklı düşünebilmesiyle alakası var büyümenin, okuduğunu anlamanı sağlayamam daha fazla, başka topiklerden hırsla gelme bence, ya düşündüğünü yazamıyorsun, ya yazdığımı anlayamıyorsun.

@subzero: müzeyyen senar fiks zaten, kalanı için teşekkürler :)
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

Lectre said:

Aluriel said:

sizinle de

sizinle dahi paylaşmak istemedim be sizinlede paylaşayım dedim :)

kasma tamam ya, bugün serbest bırakın beni olmaz mı ^^

al panpa sen de onun yüzüne çarp asds https://forum.paticik.com/read.php?98,8256613,8269934#msg-8269934

yok be ciddi ciddi yapmıyor alu biliyorum, uğraşmaya gerek yok, ne post kastım bende be yazmayım baride siz tartışın, konu bana dönüyor o zamanda çocukları pistten alamıyoruz :<

hadi iyi akşamlar arkadaşlar
Sosyal ağlarda paylaş

ben de takılıyorum zaten ya, köylü milletin efendisidir sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

acunu sevmem, seveni de sevmem
Sosyal ağlarda paylaş

yahu seni anlarım bende seni sevmiyorumda anlaşıyoruz bir şekilde, sen olsan sana bir şey demem, ama adama neden sevmiyorsun desen irl ehi ehi diye kalır, postta sorsan kasar yazar falan o yüzden uğraşmıyorum dedim, yoksa seninle sabaha kadar tartışır dinlerim, haklıysan kabul ederim önyargılı bir insan değilim ama işte belli bir kal......

yazmıyorum ya, iyi akşamlar :)

not: topikte 6 kişi acunu sevmediğini belirtmiş daha önce belirli bir seviyede, rageleyecek yer aramıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi izleyebilirsin ok de. acunu sevmek nedir allahsen????
Sosyal ağlarda paylaş

benim acun seven arkadaslarimda var tamammiiii?
Sosyal ağlarda paylaş

valla sağda solda söyleme bunu rencide ederler lectre..
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

acunu sevmem, seveni de sevmem
Sosyal ağlarda paylaş

bak totemicte normal sormuş yazayım madem.

Acunu sevmiyordum, salak salak yabancı ülkelerde, bir fikri dahi olmadan getirdiği programlarla bu salak halk üzerinden bu kadar para kazanması benimde hoşuma gitmiyordu.

bir gün youtubeda amaçsız amaçsız dolaşıyordum komik anılarını vs dinledim, oradan katıldığı programlarda izledim, girişimcilik zirvesinde anlattıklarını vs.

20 yaşında ailesinin vefat etmesi, kadıköyde kotçuluk yapması, şans eseri bjk muhabiri olması, ve garip bir şekilde acun samimi geliyor bana, şunlardan sonra sevmeye başladım.

apple ile demin konuşuyorduk adam hep 6-6 atmış hayatta dedi, benden şanslı olması sevmemem için bir sebep değil, evet şanslı ama dinlerseniz hep şanslı değil, ve ortada bir emek var.

aynı durumda ben olsam survivorı yetenek sizsinizi, o sesi türkiyeye getirme şansım olsa ya da yaratıcı olmam gerekse, para için bende hali hazırda tutmuş bir şeyi getirirdim, kendimi kandırmıyorum en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse ya cidden yazmayacağım bir süre, böyle yapınca bir an kendimde sami gördüm kapatıyorum tabi, demeye çalıştığım ben sevebilirim ama sen sevmeyebilirsin, sen sevmediğin için kendini benden daha hmm üstün görüyorsan, benim bununla bir sorunum yok, önemli değil :)
Sosyal ağlarda paylaş

Garbıç. net.
Sosyal ağlarda paylaş

@lectre, acun seven adamdan akıl alamam kusura bakma, insanlar farklı düşünebilir ama senin düşünemeden konuştuğun çok belli.
Sosyal ağlarda paylaş

yeter vurmayin oldu :(
Sosyal ağlarda paylaş

fena değil yav
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

@lectre, acun seven adamdan akıl alamam kusura bakma, insanlar farklı düşünebilir ama senin düşünemeden konuştuğun çok belli.

yazmayım diyorum, aynısını sequoya yazdım şanslı bir şekilde o banlandı ama bu sefer bi 2 ay yerim sanırım.

benim acun sevmemden dolayı benden akıl alamayacağını düşünmen ve sosyo-kültürel açıdan sadece tek bir kıstası göz önünde bulundurarak, gözü kapalı koyun misali bu düşünceye açık açık inandığını görmek gerçekten senin gerizekalı olduğunu düşündürüyor bana.

sanırım savaşları başlatanlar hep senin gibi insanlardı tarihte.

/yörünge keyfi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...