Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ahmet Parlak - O Se(?)s Türkiye

Lectre

Öne çıkan mesajlar

Selamlar, gerek forumun gerek forumdaki insanların kültürüne biraz uzak kalacağını düşünsemde izledim çok eğlendim konusunu açayım dedim.

Acunu severim, gökhanıda severim, adamıda sevdim değişik bir sempatikliği var, şarkının adını duymuştum daha önce ilk defa dinliyorum fena değil.

artık izlerseniz 10 15 dk low tierliğime katlanın.

tl:dr = hepinize steamden link atamam.

http://www.youtube.com/watch?v=DIaaS0UBKKc
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

ocak disisin lectre

klasik müzik eğitimim var, piyano gitar vs çalıyorum, bende normalde yabancı müzik dinliyorum, bende jazz blues dinliyorum, ama şunun yeri ayrı sanırım, dinlerim yani. Ki bence hepimiz dinleriz, içten içe 6 ayda birde olsa dinleriz.

aquila hariç.

adını söyleyincede kızıyor ne samimiyetim var diye, saçı yok ondan sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

olm ne kasmışsın şunu paylaştım ezikleyecekler beni diye, senden beklemezdim lectre (:P)

ben de şimdi shine on you crazy diamond u kapatıp bunu açacam mesela fdsfds

hayır herkese steamden dayatıp dinleticektim önce ahah.

kasmam benim eziklenmemden değil öyle şeyleri dert etmem hayatta ortada bir ortam varsa paticik gibi vs, herkesin önyargısız yaklaşması için yazdım biraz, izleyin istiyorum çünkü.

normalde insanlar bu kültürden kaçıp avrupai olmaya başlarlar, ben bu kültürü yeni inceliyorum gibi düşün, sevdiklerim sevmediklerim oluyor vs sizinlede paylaşmak istedim.

ee rakılık şarkı?
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Acun kismini gormemisim ben. Dayaklikmis tam ya ...

Acunun hayatında yaşadıklarını atlatmasını ve bunları dürüst olarak kibar kibar konuşmadan anlatmasını seviyorum, şansın yardım ettiği kadar çalışmışta zamanında vs, bu topiğin konusu değil ama direk oo survivor pis acun demektense adam kartlarını doğru oynamış diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...