Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

invalid EU key sahipleri

raistlinthewiz

Öne çıkan mesajlar

Final betada oynama imkanı sadece 3 gruba verildi.Cb de oynayanlar, pre order kit alanalr ve usden oyunu alanlar.Sadece cbde oynayanlar oyunu beleşe oynuyor gibi bir durum var su an.Ona da beleş denmez bence .çünki cbde oynamak için playerlar bazı sitelere paralı üye oldular. Senin p2p programlarından bulduğun keylerde geçerli olması blizzardın güvenliği sıkı tutmasıyla imkansız gibi.Battlenetteki gibi free unofficial serverlar belki cıkabilir ilerde ama su an öyle bir durum yok zaten bu konunun tartışma yeride burası deil.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu anda deneyen bir kişi olarak yine invalid diyo ama neyse beklemeye devam acaba transfer formunu tekrar mı doldursak tekrar açılması baya kafamı karıştırdı...Yeni kişilerin eklenmesi içn mi yoksa kusura bakmayın sizin formlar boşa gitti bide doldurunda bi bakalım mı ?[signature][hline]ZuLkarneyn...
Sosyal ağlarda paylaş

vallahi ben yeniden doldurdum büyük ihtimal database falan uçtu o yüzden bizim keyler yalan oldu bu zamana kadar açılmadı sonuçta şimdi belki dikkate alırlar hem zaten sıraylada gelmiyomuş kaybetcek ne var ki..[signature][hline]Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be;
Because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 14 Ocak 2005 11:30 tarihinde demiş ki:
Iyidir iyidir, millet preorder olayina yigilirken piyasada hazir bulunan US paketleriyle betaya/oyuna girmenize kildim zaten :p

Tamada giren girdi zaten böyle biz sadece 3 5 şanssız kişiyiz us paket alan herkezin başına gelen bi olay degil bu yani :)[signature][hline]Önce Muhabere Sonra Muharebe
Sosyal ağlarda paylaş

Ya zaten bu saatten sonra girmenin bi anlamı yok betada oynamaktan bıktım zaten ama daha önce oynadığımız serverlarda hep yüksek lvllar olduğu için pek aksiyon yapamamıştım FB de en azından bu olmayacaktı biraz eğlenecektik oda olmadı millet 30 u görmüştür zaten açılsada keyim öylesine ortama bakmak için bide düşük pingde nasıl oluyomuş bi görmek için girerim artık retailde kasıcaz....[signature][hline]Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be;
Because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Sosyal ağlarda paylaş

Closed beta testerlarin karakterleri aktarildigi icin pek de dusuk level bir ortam yok FB'da, ama zaten L40 adam gelip de Ashenvale'de lowbie oldurmekle ugrasmiyor, cok problem degil. Tersine daha iyi oluyor, ilk gun FB'da starter zone'larda milletin saldirmadigi spawn yakalamak pek bir zordu mesela.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
Iki kisinin cektigi, tombala degildir.

[Bu mesaj Baggio tarafından 14 Ocak 2005 11:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Duyduğum kadarıyla sadece 1 serverda closed betada oynayanlar varmış sonuçta ben diğer yeni serverlardan bahsediyorum.[signature][hline]Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be;
Sosyal ağlarda paylaş

Hic dikkat etmemistim ona server secerken, ama gozume ilismisti sanki Closed beta falan diye bir server, dogrudur.

Hic mi gereksiz ve kil insan yok piyasada, bir tane mi L30 adam gelip Ashenvale'de lowbie oldurmeye tenezzul etmez diye meraklanmistim ben de, demek oyleymis :) Guzel.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
Iki kisinin cektigi, tombala degildir.
Sosyal ağlarda paylaş

Alla alla...
Ya MMO işine karışan her firma bozuluyor mu ne? Gerçi sattıkları US kutu sayısı 600.000 olmuş adamların, böyle giderse Ragnarok'u geçecek :P 200k Europe dan, 500k falan da uzak doğudan katılsa, 1-1.5 m arası bir rakam olacak ki böyle geniş bir MMO için bir ilk yani. Everquest'te bile 200k kişi vardı. Bence böyle bir ilgi beklenmiyordu o yüzden yetersiz kaldılar. SOE 200k adamla 1.5 yıldır başa çıkamıyor, artık Blizzard'a biraz hata payı bırakın siz de =) Ama yaptıklarının ayıp olduğu gibi bir gerçek de var yani.[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zulkarneyn, 13 Ocak 2005 12:56 tarihinde demiş ki:
Transfereu | 1/13/2005 10:22:00 AM GMTST

Keys submitted through the transfer form are handled in batches. While we of course try do this as often as possible, there might be some delay in getting the keys activated for the Final Beta.

This is not something that can be handled through the forums or the community team though. Hopefully the next batch should be processed within a few days.
--------------------------------------------------------------------------------
Thundgot
Community Manager, English
Blizzard Europe

evet arkadaşlar buda bir gelişmedir dediğim gibi muhakkak biz oyunda olacaz yeterki moral bozmayalım ayrı bana destek veren "dalamar" a ayrıca teşekkür ederim...

Biz de gelecez FB bekle...

eheh bu benim threade gelen cevaptı şimdi tech support forumuna zehir zemberek bi yazı yazdım para verdik oynamak için insanları dolandırıyor musunuz diye bakalım ne dicekler
Sosyal ağlarda paylaş

yeniden cd-key cevirme formunu doldurpta (http://en.wow-europe.com/Wowsegform/webform.aspx)
keyi cevrilen varmı?

acaba formu doldursak mı bıktım heriflerden suna bakın ya:

13 ocakta gelen email:
said:
Hello,

We are very sorry for the delay, we were having some problems with our mail server and we are sorry for the inconvenience.

Please try and create your account on our servers using your US key by following the "create your own account" link on our webpage:
http://www.wow-europe.com/en/

If you are still unable to use your key, please reply to this mail and we will look into this matter for you.

Best Regards,

Blizzard Europe Entertainment
Lisa C
Technical Support
www.wow-europe.com

cevabım:
said:
Thanks for your reply this time.
I again checked my key with EU registration but it's again invalid. I
checked it in US registation, it accepts the key ( i did not create
account on US, just checked it)

Please check my key.

14 ocak (bugun)
said:
Hello,

Please go to the webpage again for transferring your US key to an EU key, and double check the information you are typing in.

If you are still having this problem, please reply on this email.

Best regards

B.Mejdahl
Technical Support
www.wow-europe.com

If you reply, please include all previous text and files related to this e-mail.

gordugunuz gibi her seferinde farklı kisi cevap verior ve ssadece oyalıorlar baslarından savıorlar..

eno daha fazla hakaret edersek, uzaklastırılacagımızı solemisti ama gercekten allah askına bi bakın.. bole adamlarla hakaret etmicez de napacaz........

diyecek bisi bulamuorumm... bugun ayın 14.u.. kac gun gecti oyun cıkısının uzerınden sımdı bi de haftasonu tatiline girdi eu support...allah belalarını versin.............[signature][hline]Da Site
Da Blog
Ölmeyi bayılmak mı zannediyorsunuz siz Alliance?
Sosyal ağlarda paylaş

Hello,

We are at the moment processing your request and as soon we have your information ready, it will be send to you.

Best regards

B.Mejdahl
Technical Support
www.wow-europe.com

Evet beyler en sonunda gelen cevap budur çok az kaldı tahminimce biraz daha sabır diyorum[signature][hline]ZuLkarneyn...
Sosyal ağlarda paylaş

valla ne bileyim bogachan işte bi şekilde herkes ümidini bağladı bi yerlere ama blizzard gibi dunya devi 1 şirket 1 hafta da problemleri halledemiyosa bilemiyorum artık aslında bu kadar tutuyolar bizi ya da oyalıyolar acaba bi şekilde nasıl kendilerini affettirecek onu merak ediyorum[signature][hline]ZuLkarneyn...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...