Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

invalid EU key sahipleri

raistlinthewiz

Öne çıkan mesajlar

said:
hayden, 28 Ocak 2005 06:02 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar az önce benim key convert edilmiş bence bir deneyin phase 2 den önce galiba bizim keyleri çeviriyorlar.

not: 2. maili yollamadan çevirmişler.

Aynen dün gece saat 4 de denedim key convert edilmiş. bana da gelen mail flnda yok.[signature][hline]Işığa ulaşmak için bazen zifiri karanlıktan geçmek gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne diyebilirimki. Final Beta açılmadan web form doldurduk. çevirdik dediler çevirmediler. Mail reply et dediler ettik bişi değişmedi. Şimdide mantıklı gelmiyor. Haftalar önce ilk başvurusunu yapanların ve para ödeyenlerin oyuna giriş hakkı alamayıpta siteden generic cd-keyle bedava acc. alanların hak kazanması... Muhtemelen açarlar diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi biz 5 tane cd key almıştık 5 inle de uğraşıyoduk farklı olaraktan biliyosunuz...

Şimdi bi arkadaşımızınki açıldı bana da yeni maillar gelmiş ama account yaratma sistemi aktif olmadığı için deniyemiyorum...

sonuç olarak bendeo arkadaşta gidip us e mail attık dedi kböle böle bu eu tech support daki elemanlar bizi mcd keyler hakkında atıp tutuyo yok valid değil diyo yok efendim us de account alımı için kulanılmıştır diyo...

Siz bu cd keyleri bi verigy edin çıldırıcaz yoksa dedik bu adamlar da bi güzel verify etti dire cd keyleriniz gerçektir ve us te account almı için kullanılmamıştır diye ondan sora biz bu mailı attachliyip eu ya gönderdik ve arkadaşınki açıldı diğer cd keyler içinde denicem bu yolu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...