Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

invalid EU key sahipleri

raistlinthewiz

Öne çıkan mesajlar

2.maili gelip veya gelmeyipte account acamayanlar buraya yazsın, bi cozum arayaylım,
dalamar sagolsun, EU forumlara konuyla ilgili bi mesaj yazıldı.

http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-general-en&t=40951&p=1#post40951

burda konusarak hep beraber bi sekilde sonuca ulasalim[signature][hline]Da Site
Da Blog
Ölmeyi bayılmak mı zannediyorsunuz siz Alliance?
Sosyal ağlarda paylaş

Bizde 2 tane form doldurduk us den eu için ama 2. mailler hala gelmedi.Şu anda us de geçerli keyler ama eu da invalid....[signature][hline]Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be;
Because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Sosyal ağlarda paylaş

ben ve baska bi arkadasım 2 dakika arayla form yolladık 2 mizede mail geldi 1 gun sonra 2 kişi icin daha gonderdik onlarınki gelmedi. sırayla gonderiyor olsalar onlarında mailleri gelirdi bizimkilerden 1 gun sonra. bence tekrar denemeyin mail atmayı keyler elde patlamasın.[signature][hline]arent you infected yet?
Infected Mushroom
Sosyal ağlarda paylaş

Ama ayıptır ya. Cidden ayıptır yani bu durumda ben olacağım cidden delirirdim.

Hala bir yetkili yazısı yok işin kötüsü. Blizzard'dan bu tür bir olay beklemezdim kesinlikle. SOE denyosu her şeyi yapar ama Blizzard'dan beklemezdim böyle bir olay.[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz
Sosyal ağlarda paylaş

The most recent keys are still being converted; if you only put the request in a few days ago the chances are it’s not completed yet. You will receive an email confirmation once it is completed.

Yakın anahtarlar en hala döndürülüyor; Eğer sen sadece, birkaç gündüzleri önce koy isteği n, şanslar mıdır, onun, henüz tamamlamadığıdır. Sen, al bir emailini doğrulamayı, o tamamlandığı andan itibaren.

işte yerli malı yurdun malı ProCeviri 2.0 ın marifetleri :)[signature][hline]arent you infected yet?
Infected Mushroom
Sosyal ağlarda paylaş

yaf ben son bı kac gun once degil taa 15 aralıkta yapmısım basvurumu.

2 tane de email aldım. birinci direkt oto mail
ikinciside
"
Welcome adventurer,

We have changed all requested US CD Keys so they are available for use on the European realms. This will only work for valid US keys that were sent to us.
All the information for the European Final Beta will be available on our web site www.wow-europe.com

You will have the possibility to register your account for the European Final beta with your valid US key.

See you in World of Warcraft soon!

Blizzard Europe
-------------------------------------------"

ya bendemi sorun var. bu gelmesi gereken 2.email degilmi? off[signature][hline]Da Site
Da Blog
Ölmeyi bayılmak mı zannediyorsunuz siz Alliance?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2ainteractive, 09 Ocak 2005 16:12 tarihinde demiş ki:
The most recent keys are still being converted; if you only put the request in a few days ago the chances are it’s not completed yet. You will receive an email confirmation once it is completed.

Yakın anahtarlar en hala döndürülüyor; Eğer sen sadece, birkaç gündüzleri önce koy isteği n, şanslar mıdır, onun, henüz tamamlamadığıdır. Sen, al bir emailini doğrulamayı, o tamamlandığı andan itibaren.

işte yerli malı yurdun malı ProCeviri 2.0 ın marifetleri :)

Off rezalet :D[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...