Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

invalid EU key sahipleri

raistlinthewiz

Öne çıkan mesajlar

said:
Taskiranus, 10 Ocak 2005 19:55 tarihinde demiş ki:
Bize henüz 2. mailde gelmedi arada deniyorum keyi eu da kabul etmiyor hala geçerli us de nedir bu saçmalık anlayamıyorum millet kütür kütür oynuyor biz mal gibi kaldık harbi bozulmaya başladım bilseydim o kadar kıçımı yırtıp almazdım us den beklerdim eu nun çıkmasını millet 20 lvl yapmıştır yine geriden başlıycaz hiç oynamam daha iyi.....

aynen abi adamların mail serverı doru duzgun calısmıo sunucu yonetmeye calısıolar.. nası ıletısım kuracaz adamlarla

dıyecek bısı bulamıom blızze. bunh hakedecek ne yaptık soktuklaırma kafam atıo kufur edecem nese sakınlesım
Sosyal ağlarda paylaş

blizzard'dan biri demiş ki:

Hello,

When you try and create your US account, you should be seen as a European user and redirected to a webpage which will allow you to send a request to change your key to a European key.

We are experiencing problems with our servers at the moment, so it is possible that it will not work now, but please try again later.

kaynak[signature][hline]"Oğluuuum, esprinin şakası olmaz!" Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 10 Ocak 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
blizzard'dan biri demiş ki:

Hello,

When you try and create your US account, you should be seen as a European user and redirected to a webpage which will allow you to send a request to change your key to a European key.

We are experiencing problems with our servers at the moment, so it is possible that it will not work now, but please try again later.

kaynak

o forumu bende okudum ama işe yaramıyor ki ayrıca bana blizzarddan mail geldi "soon" us-eu convert sayfası acılcak dior.
Sosyal ağlarda paylaş

abi walla bak paticik forumdan benim bildigim bu sekılde 4 kisi var. wow-eu forumlarından da bu sekilde foruma mesaj attırmıs (arkadası vasıtasıyla) cok kisi gordum.. bi o kadar da ne maili ulasan ne foruma mesaj yazdirabilen kisi vardır..
yanı allah belalarını versın dıorum baska bısı demıorum[signature][hline]Da Site
Da Blog
Ölmeyi bayılmak mı zannediyorsunuz siz Alliance?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bogachan, 10 Ocak 2005 21:14 tarihinde demiş ki:
ya heriflerin yapacagı çok matah bi işte degil altı üstü bi keyi eu ya çevirecekler delirmemek içten bile degil ya bu kadar şerefsizlik olmazki kardeşim ya

Keske dedigin gibi olsa, 1000'lerce insan ayni seyi yapti ve daha da yapiyor.Bu yuzden hepsini bir anda verememeleri bence dogal.Su anda Canada'da WoW yok,cunku Blizzard yollamiyor, dusunun yani okadar cok talep varki ay sonuna kadar Wow satilmiycak.Ha ben blizzard'in avukati deilim ama dusununce sonuc ortaya cikiyor.
:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sinowhatrecup, 10 Ocak 2005 22:37 tarihinde demiş ki:
said:
Bogachan, 10 Ocak 2005 21:14 tarihinde demiş ki:
ya heriflerin yapacagı çok matah bi işte degil altı üstü bi keyi eu ya çevirecekler delirmemek içten bile degil ya bu kadar şerefsizlik olmazki kardeşim ya

Keske dedigin gibi olsa, 1000'lerce insan ayni seyi yapti ve daha da yapiyor.Bu yuzden hepsini bir anda verememeleri
bence dogal.Su anda Canada'da WoW yok,cunku Blizzard yollamiyor, dusunun yani okadar cok talep varki ay sonuna kadar Wow satilmiycak.Ha ben blizzard'in avukati deilim ama dusununce sonuc ortaya cikiyor.
:)

neden hepsini bir arada verememeleri dogal ben anlamadım sonuçta blizzard ben eu ya çevirecem keyleri dedi ve bazılarınıda çevirdi neden hepsini çevirmesinki bu çok mantıksız sonuçta gene sıra bekleniyo serverlarda bunu yaptılarda sanki sıra bekletmiyolarmı insanlara hem hangi hakla bazılarını çeviriyo hiçbi neden yokken bazılarını çevirmiyo bunu şeçme hakkını kendinde nası buluyo o zaman derki çok talep var ben bu işten vazgeçtim yok çeviriyosa hepsini çevirecek yok diyosanki çok uzun sürer bu çevirme işi yetiştiremediler bence böylede bişi olamaz altı üstü keyleri database e eklicek bence bunu bilerek bile yapmadılar şaşırdılar herşeyi ellerine yüzlerine bulaştırdılar şimdide düzeltme zahmetine bile katlanmıyolar benim kızdığım olay bu zaten düzeltme zahmetine katlanmamaları mail attık tık yok mailinizi aldık yada üzerinde çalışıyoruz diye bi cevap bile gelmedi

Edit : Çok dolmuşum be iyi geldi :)

[Bu mesaj Bogachan tarafından 10 Ocak 2005 23:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

8FDSER-TYUI-SFGYAC-MI73-ETG8K6
Birileri kafadan atmak için örnek istyordu.Bu benim eski closed beta keyinin dğiştirilmişi sayıların ve harflerin yeri aynıdır.Bilmiyom milletin keylerinde de sıralama böylemi.Bol şans :D[signature][hline]Anatolian Sunrise member
Ex EU Closed Beta Tester
"Wariors of the night, Assemble!"
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu mailde tam olarak ne demiş anlayamadım yani us de deneyin orda kabul etmezse keyinizi eu da deneyin gibi bişey mi söylüyor??[signature][hline]Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be;
Because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Sosyal ağlarda paylaş

Hımm.Tamam yani öyle bi sistem geliştiricekler us keyini yazıp direk acc. yi alıcaksın güzel ama baştan niye böyle yapmamışlar çok merak ediyorum.[signature][hline]Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be;
Because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Abyss, 10 Ocak 2005 23:08 tarihinde demiş ki:
8FDSER-TYUI-SFGYAC-MI73-ETG8K6
Birileri kafadan atmak için örnek istyordu.Bu benim eski closed beta keyinin dğiştirilmişi sayıların ve harflerin yeri aynıdır.Bilmiyom milletin keylerinde de sıralama böylemi.Bol şans :D

deneyip de tutturan varsa haber versin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Allah bu adamların belasını versin pislik üzerine pislik başka hiçbişey yok zaten bunların gereksiz bir yönetici grubu olması US den belliydi.Sadece beta da oynamak için bir ton yük altına giriyoruz adamlar cevap bile veremiyor.Adamlar meşgul diyosunuz babalarının hayrına mı yapıyolar sanki adi herifler valla dava açsak kazanırız ama neyse beklicez mecbur el kol bağlı[signature][hline]ZuLkarneyn...
Sosyal ağlarda paylaş

ben en son blizzard supporta direkt mail attım. bakalım cevap beklioz sanırsam yarın ya cozum bulacaklardır yada forumlardaki bisi sıkıp gecıstıreceklerdir...

ben okuyacagım bedduayı okudum adamlara nese daha fazla bisi solemeye gerek yok[signature][hline]Da Site
Da Blog
Ölmeyi bayılmak mı zannediyorsunuz siz Alliance?
Sosyal ağlarda paylaş

9 da finalim var hala cd key peşinde koşuyorum...
Son çare blizzard us e mail attım dedim böle böle amerikadayken 5 tane wow aldım geldim türkiyeye baktım kaydolamadım sora öğrendimki transfer eu varmış bla bla...

bide yerleştirdim altına eu supportu çok zayıf bu konudan şikayetçiyim falan diye mailım ulaşmış notification geldi direk bakalım ne cevap yazıcaklar...[signature][hline]When hell is full,
the dead will walk the earth.
www.rotten.com
Sosyal ağlarda paylaş

Ohh be sonunda bazıları oyuna girdi oda güzel bu adamlar harbiden salak ya adamlar 3 tane beta oynatıyo sonra us server ı falan hatta teknik sorunlar zaten belli hala çeviri yaptıkları birazda olaya şu açıdan bakmak lazım heralde bu adamlar amerikadaki insanlar için bu form işini çıkardılar öle olmasa eu pre order lara beta key i dağıtırlardı gibi geliyo bu kadar yoğun talep olacağını onlar kestiremedi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...