Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

invalid EU key sahipleri

raistlinthewiz

Öne çıkan mesajlar

diyecek bisi bulamıom artik boyle bir support nerde var?
ingame adamlara verilen support guzel, forumda birileri teame afferın go blizzard gibi yorum yapıncada hemen cevap veriolar bizim 1001 guclukle attırdıgımız forum postlarada, anca mail gonder, uyarınız ıcın tesekkurler mail admin sorunla ilgilenio diolar.

..... ..... blizzard[signature][hline]Da Site
Da Blog
Ölmeyi bayılmak mı zannediyorsunuz siz Alliance?
Sosyal ağlarda paylaş

Oh be sonunda cevap geldi bana US keylerini EU ya cevireceklermis EU ciktigi zaman aldigim cevap assagida

I am sorry to inform you that unfortunately the two versions are incompatible. However, we will change your US key to a European one as soon as the European version will be release.

To provide you with a European key, you must fill in your billing information in the US version with your European information; you will then be directed to a web based form which will need to be completed with all the correct information. When the EU game launches, we will update you on how to connect to the European servers.

Best regards.

Blizzard Europe Entertainment
Ana
Billing Support
www.wow-europe.com
Sosyal ağlarda paylaş

valla ne biliyim yahu adamlarin bana yolladiklari cevap bu istersen bi msg da sen cek support formalrindan boyle boyle diye ben bir daha ugrasmam i..... 1 cevap icin 20 msg attim 1 hafta bekledim

NOT: yanlislikla US e attim bu soruyu adamlar 2 saat icinde cevap yolladi bana gerekli linkleri ve bunalrin verdigi cevabi vermislerdide ben bilmezler diye EU'nun cevabini bekledim

EU staffi super ilgisiz bu kesin gibi neyse blizzarddan adam olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

blizz in soon-yakında lafının nedemek oldugunu hepımız bılıoruz. ondan onceki mesajı yazan arkadasın dedıgı ile ilgili olarakda ben keyimi fbye istiyorum.retaile degil. isin pesini bırakmıcam gerekirse US supporta tel accam..

bu arada email gonderdınız adres nedir? benım gonderdıgım yerlerden cevap gelmior
Sosyal ağlarda paylaş

eet buyuk adımlardan bırı..
web support forumdaki sorun sonunda cozuldu

http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?FN=wow-tech-support-en&T=4371&P=3

said:

42. Re: Registrated auth, but no account. | 1/11/2005 2:39:58 PM GMTST

Hello,

We are very sorry to all those who have experienced a problem with our webform. It is now functioning again.

While the account management page is not working, please send any accounts requests to our accounts team using the webform and we will be glad to help:
http://en.wow-europe.com/support/webform/webform.aspx
Sosyal ağlarda paylaş

Vallahi bizde varız millet oynuyor 200 pingle biz hala mal gibi korede 1000+ ile sürünüyoruz acayip bozuluyorum ama yapıcak bişey yok bekleyeceğiz....[signature][hline]Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be;
Because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
raistlinthewiz, 12 Ocak 2005 00:51 tarihinde demiş ki:
bi kisi daha var oda direkt uste actı kızıp. walla 1-2 daha beklıcem olmazsa direkt blizzardı arıcam acımayıp telefon parasına. dur kardes.. insallah cozecez. cozundede guild kuralım .uck_bliz diye :) sonra direkt accountları sılsınler hehe

Delirdim US'te actim accountu yok bok yoluna girdi umursamamazlik fln..Kendileri kaybetti valla krallar gibi oynuyorum simdi :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...