Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

invalid EU key sahipleri

raistlinthewiz

Öne çıkan mesajlar

From: [email protected]
To:
Sent: 14/01/2005 12:57:40
Subject: European Client

bu arada mail gelmedi demistim ama yarim saat once bi mail gelmis ve benim ilk yaptigim (FB'nin acılmasından once) sallamadiklari yukardaki zamanlardan anlasiyliyor. Formu 2. Kez doldurdugum 14 ocak tarihindeki basvuruya gore cevirmişler.[signature][hline]True Love is like a ghost, Everyone talks of it but few have seen it........
Sosyal ağlarda paylaş

Evet arkadaslar aglamak ıstıyorum ama aglıyamıyorum ama benım key ı convert etmısler dedıgım gıbı hep umıtlı olmanızı ıstedım moralınızı yuksek tutun demıstım lutfen bıraz daha sabır beraber koyulduk biz bu yola lütfen biraz daha sabır diyorum ve morali yüksek tutun diyorum[signature][hline]ZuLkarneyn...
Sosyal ağlarda paylaş

cok komik simdide ilk yaptigim basvuru icin keyiniz cevrildi die mail geldi :) sanirim tersten gidiyolar[signature][hline]True Love is like a ghost, Everyone talks of it but few have seen it........

[Bu mesaj mozcan tarafından 17 Ocak 2005 21:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ewt aynı abi maillar..Bana bu mail yaklasik 20 dk önce geldi ondan 10dk önce de webform dan gönderdigim mesaja cevap gelmisti..

said:
Hello,

The transfer of your US authentication key into an EU one is being dealt with. We will send you a confirmation mail as soon as it is completed.

Best regards.

Blizzard Europe Entertainment
Ana
Billing Support
www.wow-europe.com
[signature][hline]Vislyn,The Shadowknight of ALATURQUA(EQ2)
Regan of FRF(SWG-Retired)

a.k.a. Archangel
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada retrieving character list te takılacaksınız oyuna girerken buyuk ihtimalle

WOW support forumları yeni girenlerin bu hatayı aldıgı mesajları ile doldu :) nitekim bende aynı yerde kaldım :) nese bunada sukur[signature][hline]True Love is like a ghost, Everyone talks of it but few have seen it........
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...