Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

invalid EU key sahipleri

raistlinthewiz

Öne çıkan mesajlar

bekleyın bence sabredin 2-3 gün sımdı gırıp ne yapıcaksın start base de en azından 200 kısı olcak adam akıllı quest yapamıcaksın 3 tane domuz ıcın 1 saat ugrascaksın örneğin bekle hem serverdakı oyuncular dağılır hemde keyin active edilir yani hemen girmem lazım die düşünmeyin[signature][hline][b]WoW:Hordish Manner
Msn/Mail:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

benım durumumda olan arkadaslar su proceduru uygulasın
(bunu dalamarın yazdıgı ustte linki olan topicte staff soledi)

size gelen 2. onay mailina reply edip us-keyini tekrar confirm edin ve kontrol edeceklermıs onlar.

bu arada sole bısı var attıgınız maillar ulasmıo.. genelde postmaster delayli bazende tamamen return gelio
benım 4-5 maili attim 3-4 tane bu sekilde
yanı anlıcagınız 2-3 gunden once cozemeyiz bu sorunu[signature][hline]Da Site
Da Blog
Ölmeyi bayılmak mı zannediyorsunuz siz Alliance?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
o yazı zaten download linkinin üstünde ve kırmızı kırmızı yazıyor. görmemek başarı yani. gerçi o heyecanla gözden kaçabilir tabii.

yazı sonradan eklendi zaten, yazıda eu yada us client iniz varsa demiyor tek fark acılıs ekranındaki dil secenkeri kısmı off off neyse %91 cekip onu kurarız[signature][hline]arent you infected yet?
Infected Mushroom
Sosyal ağlarda paylaş

bende etrade den aldim ancak ;

bana ikinci mail geldi , neden geldi anlamisda degilim cunku ben o formu doldurduktan sonra US de oynamaya basladim , betayi denedim bende giremiyorum , benimkinin nedeni belli us de oyunu actirmam ama sizlerinkini bilemiyorum.

keyi girdigimiz anda us deki databaseden check ediliyor sanirim kullanilip kullanilmadigi burada problem cikiyor sanirim sizlerde. yada belli sayida keyi convertlediler fazla yigilma olmasin diye.[signature][hline]EVERQUEST 2 <-----> www.ALATURQUA.com <-----> TURK GUILDI
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MeTh, 09 Ocak 2005 21:34 tarihinde demiş ki:
Allah blizzardın cezasını verecek ne bu be kanser olucam valla.
Beyin özürlü herifler bide millete yeni client dl ettirdiler kore clientiyle cillop gibi giriom eu ya arkadaşın accountla...
neymiş efendim herkesin dl etmesi lazımmış oyun çıktıından beri us open beta clientteyim eu dahil hepsinde sorunsuz çalıştı peh.

Selam,
Ben us key i convert ettmistim ve account u actim ama hala dl tarafindayim. US beta da oynamıştım, mesagında aynı client ile EU beta da oynayabileceğimi anlıyorum, oyun kendini patch etti versiyonum 1.2.1 (4150) ancak hala giremiyorum. Nasıl düzeltebilirim?

Simdiden teşekkürler,
Sosyal ağlarda paylaş

Bize henüz 2. mailde gelmedi arada deniyorum keyi eu da kabul etmiyor hala geçerli us de nedir bu saçmalık anlayamıyorum millet kütür kütür oynuyor biz mal gibi kaldık harbi bozulmaya başladım bilseydim o kadar kıçımı yırtıp almazdım us den beklerdim eu nun çıkmasını millet 20 lvl yapmıştır yine geriden başlıycaz hiç oynamam daha iyi.....[signature][hline]Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be;
Because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...