Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

invalid EU key sahipleri

raistlinthewiz

Öne çıkan mesajlar

keyi çalışmayanların ki pazartesi çalışacak yüksek olasılıkla...

pazartesi de çalışmazsa release i bekleyeceksiniz.

Öte yandan, US de account açabilen arkadaşlar, US deki accountlarının kapanması ve yeni EU account verilmesini kabul ederlerse, bu transfer gerçekleşmiş olacak. Fakat bu eu versiyon release olduktan sonra.[signature][hline]Profocio Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

ya harbi haarbi baydı artık cıdden gıdıp us acacam bu gıdısle. ama bılıorumki ben acınca dırekt eu convertleri yapacaklar..
bıte ustune ustluk uste release coktan oldu mıllet aldı basını gıttı
napalım arkadaslar?

son zamanlarda cevap alan varmı?

[Bu mesaj raistlinthewiz tarafından 15 Ocak 2005 20:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bekleyin bence fb de oynayamazsak bile retailde her türlü oynarız bu kadar kişiyi hiçe sayamazlar...Sabırlı olun sonuçta fazla bişey kalmadı bu kadar bekledik biraz daha bekleriz.Sabrınıza yazık olur...[signature][hline]Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be;
Because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar sonunda banada bir cevap geldi

Hello Ali,

We are sorry, but we do not have any registered Beta tester using this email address in our EU database. Could you please try to fill in the US web form again with your European billing information?
As soon as this has been done you we will send you a mail confirming the transfer of your US authentication key into an EU one

Best regards.

Blizzard Europe Entertainment
Ana
Billing Support
www.wow-europe.com

Formu yeniden doldur diyolar buda FB benim icin bitti demek heralde neyse retaile vaktinde girelimde onda sorun cikmasa bari[signature][hline]Önce Muhabere Sonra Muharebe

EDIT : yaw bunlar transfer formunumu tekrar doldur diyor yoksa us registration formunumu ?

[Bu mesaj Bogachan tarafından 17 Ocak 2005 14:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu herifler şimdi senin email adresin bizde yok diyolar e kardeşim ben confirmation maillerini nası aldım o zaman aslında bunu onlara ben maille sorim :) bunun cevabının gelmeside 1 hafta sürse sanırım hala askere gitmeden wow oynama şansım var :)[signature][hline]Önce Muhabere Sonra Muharebe
Sosyal ağlarda paylaş

Bekliyoruz bakalım. 4 gündür attığım maillerede cevap gelmiyor. Eno'nun söylediğine göre bugün cd-keylerin çevrilmesi lazım. Merkez olarak US'i düşünürsek. Saat farkınıda hesaba katarsak bu gece yarısı civarında cd-keylerin çevrilmesi lazım. Bakalım Blizzard amca busefer içinde soon bulunan hangi cümle ile karşılık verecek bize.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bogachan, 17 Ocak 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar sonunda banada bir cevap geldi

Hello Ali,

We are sorry, but we do not have any registered Beta tester using this email address in our EU database. Could you please try to fill in the US web form again with your European billing information?
As soon as this has been done you we will send you a mail confirming the transfer of your US authentication key into an EU one

Best regards.

Ana
Billing Support
www.wow-europe.com

Formu yeniden doldur diyolar buda FB benim icin bitti demek heralde neyse retaile vaktinde girelimde onda sorun cikmasa bari

bakınız bu da bana gelen cevap :

Hello,

As soon as this has been done you we will send you a mail confirming the transfer of your US authentication key into an EU one.

Best regards.

Ana
Billing Support
www.wow-europe.com

ne kadar benziyorlar dimi ?[signature][hline]When hell is full,
the dead will walk the earth.
www.rotten.com
Sosyal ağlarda paylaş

Bakınız 5. satırda geçen soon kelimesi biyerden tanıdık geliyor bana. Ama bu sefer hayal kırıklığına uğradım. Yaratıcılıklarını kullanıp içinde soon bulunan farklı bir mail atarlar diye düşünüyordum.

[Bu mesaj Korgan tarafından 17 Ocak 2005 17:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...