Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

invalid EU key sahipleri

raistlinthewiz

Öne çıkan mesajlar

said:
2ainteractive, 09 Ocak 2005 16:19 tarihinde demiş ki:
2. mailin sonunda formdaki bilgiler var bilerek yazmadın belkide yok hatırlatayım.

ewt bu emailını devamında almanca fransızca cevirisi ve form bilgileri var.
iste isim adres cart curt ve auth-key..

ya gercekten anlamıorum koskoca bir Blizzard nası boyle bir sey yapar. bari deki cık acıklama yap almıoruz sizi de.[signature][hline]Da Site
Da Blog
Ölmeyi bayılmak mı zannediyorsunuz siz Alliance?
Sosyal ağlarda paylaş

If the key is not accepted, please reply to the email confirmation that was sent, and confirm (and double check) the CDkey number and we will look into it for you. Only valid US keys from EU customers who were unable to enter the billing information were converted, so if you made a typo it would not have worked.

Bi yetkili böyle yazmış.[signature][hline]Anatolian Sunrise member
Ex EU Closed Beta Tester
"Wariors of the night, Assemble!"
Sosyal ağlarda paylaş

Bende reply ederek mail gönderdim ama şunu söyliyim aynı şekilde benden 1 hafta sonra 2 arkadaşım daha form doldurdu onlarınkini çevirmişler yani benimkini çevirmemelerinin hiçbi açıklaması olamaz 3 kutuyuda ben aldırdım zati amerikadan yani kesin gözden falan kaçırdılar çevirirken bi hata yaptılar yani
Sosyal ağlarda paylaş

Allah blizzardın cezasını verecek ne bu be kanser olucam valla.
Beyin özürlü herifler bide millete yeni client dl ettirdiler kore clientiyle cillop gibi giriom eu ya arkadaşın accountla...
neymiş efendim herkesin dl etmesi lazımmış oyun çıktıından beri us open beta clientteyim eu dahil hepsinde sorunsuz çalıştı peh.[signature][hline]When hell is full,
the dead will walk the earth.
www.rotten.com
Sosyal ağlarda paylaş

You do not need to download the file if you already have the latest version of the client software installed. This download is intended primarily for new players entering World of Warcraft for the first time.

böle bi yazı vardı yalnız sanırım gozden kacırdınız.[signature][hline]True Love is like a ghost, Everyone talks of it but few have seen it........
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mozcan, 09 Ocak 2005 23:08 tarihinde demiş ki:
You do not need to download the file if you already have the latest version of the client software installed. This download is intended primarily for new players entering World of Warcraft for the first time.

böle bi yazı vardı yalnız sanırım gozden kacırdınız.

bu yazıyı downloadı koydukları linkin altına yazsalardı o kadar insan 2.8gb dosya çekmezdi.[signature][hline]shinsetsu desu..
satılık half-life2
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dwight, 09 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
Abi mevzuudan uzak kaldım hala bir ses yok mu us convert olayında.Millet cd key arar biz cdkeyle bakısıyoruz. Sonunda bnm yapacağımda rev gibi olcak gidip usde acc acıcam.

gel abi ortam cok iyi..

Lag var lag var dediler pingim max 300 250 ile oynuyorum 0 lag var.Daha betasi var falan charlar silincek ohoo :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

rezillik ya naşka hiçbişi degil yani şimdi us de oynıyım desem 3 tane aldık 2 sini çevirmişler bi benimki çevrilmemiş gidip yanlızmı oynıyım us de yani arkadaşlarımla olmadıktan sonra ne kıymeti kaldı keşke 3 ümüz us de başlasaydık oda kaçtı lanet olsun blizzarda bi işi tam yapamadı eline yüzüne bulaştırdı herşeyi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...