Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Captain America: Civil War (2016)

scorch

Öne çıkan mesajlar

hulk 'u kendi tarafına gecicek olsa stark cağırırdı ama olmıcyağı ıcın cağırmıyo işte.
15 yasındaki cocuğu getirip öküz gibi ocmbata soktu sonucta mal herif.

kaptansa bole hatalara girmiycek kadar delikanlı bi adam. hulk gibi kotnrolsuz ve gizli takıularak yaptıklara işe ters düşücek birini böle bir mevzuya sokmaz.
clinti bile işin boku cıkınca cağırdı

Sosyal ağlarda paylaş

Gecen persembe imax izledik. Bomba olmus film.

Dovus sahneleri bayagi bayagi iyiydi. Sacma sapan ortak dusmana baglayalim kardes olalim faslina bu filmde girmemeleri arti puan. Spiderman ve black panter bomba olmus. Aunt May i Marisa Tomei oynuyor ben daha ne diyeyim hastasiyiz kendisinin. Yeni Spiderman filmi gecmis Spiderman filmlerinin hepsinden daha iyi olacak gibi duruyor
Tony Stark ta ne agladi yahu, "Benim babam verdi o kalkani sana, uhuhuhuhuhu!". Captain in olgunlugun yanina bebe gibi kaldi koca Ironman.

Hocam Hulk kayip, nerede oldugunu bilen goren yok. Black Widow halen ariyoruz diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

ilk yari sikiciydi bence hep konusma vardi
ikinci yari bol aksiyonlu guzel bu arada

bu filmlerde mantik aranmaz ama bisi sorcam

kafaisnda elmas olan eleman var ya, en gucluleri o degil mi? neden herkesi pataklayip kavga etmeyin lan demiyor? thorun cekicini fln tutabiliyordu hatta, tanri gucunde degil mi adam

bir de bu kadar onemli olaylar olurken hulk ile thor niye gelmiyor, hatta loki de iyi olduydu galiba en son o da geleblirdi

thorun çekicini tutmasının sebebi aşırı gücünden değil kafasındaki taştan dolayı sanırım.loki de asgard da babasının yerine geçti sanırım sonraki film onla ilgili olacak.imdb de hulk ta olacak diyor.en son uzaya gidiyordu zaten hulk

Sosyal ağlarda paylaş

ya ben pek beğenmedim :S yavandı, civilwar o kapışma sahneleri eyw güzelde title'ın içini doldurmaktan ziyade anca bi gecelik amerikan güreşi şovunun 2 saatlik kısmı olur. 7/10 winter soldier daha etkilemişti beni bunda öyle bi duygusal bağlılık yaşamadım, sahneler boş geldi hep.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk defa bi marvel filmini beğenmedim. ekşın sahneleri iyiydi, antman spiderman panther falan güzel dahil oldu olaya, eyvallah.
ama abicim yok babamı bucky öldürmüş, yok o benim kankam kimseye adam akıllı bişi anlatmadan herkesten korumalıyım, olayın döngüsünü bu sefer tutturamamışlar bence. zemo çok iyiydi ama(tu)
bi de dövüş sahnelerinde 10 kere bucky nin metal arm a focus yapıp "aa döndürdü elini" "aaa bu döndüremedi" yaptılar fdsf. spidey black panther tutuyo çeviriyo adamın kolu, iron man tutamıyo nerdeyse , zırhı mı güçsüzleşti bu adamın noldu mk

Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:

civil savaş değil de küçük bir anlaşmazlık var tadında olmuş

demiştim daha önce, 200 vs 200 kapışmalar, italya'nın fransa'yı fethetmesi, kree'nin skrull'larla kapışması, gezegenlerin patlaması... gibi şeyler beklemeyin, iron man ve captain america'nın fikir ayrılığını işliyecek diye.
Sosyal ağlarda paylaş

İstemezlerse ileride pek bir şey etkilenmeyebilir. O bakımdan bende pek sevmedim. Onun dışında film güzeldi. Sonunda loki haricinde lamer olmayan bir kötü görebildik.

Tamam kanun kaçakları oldular, iyi güzel. Ama dağılmaları avengers 1 sonundaki herkesin kendi yoluna gitmesinden pek farklı değildi. Kaptan mektup yazıp özetle "sonraki avengers filminde birlikte takılırız pampa" diyor zaten. Öyle civil war oldu herkes taraf tarafa ayrıldı mevzuğundan ziyade iron manle kaptan buckyi paylaşamadı diye kavga etti. Bir kısım kahraman diğer avengersa kadar saklanacak. Sonra dünyayı kurtarmaları için büyük ihtimal yaşanan tatsızlıklar unutulacak falan. Af gelebilir vs. Tony'nin elinde full time düzgün bir takım yok, yardım istemek zorunda kalacak her şekilde.

Avengers zaten shield tarafından yönetiliyordu. Shield kanunkaçağı olunca şimdi iron manin takımını bir kısım general yönetecek. Durum o kadar da farklı değil aslında. İki üç cümleyle düzelmeyecek bir durum oluşmadı. Hatta kaptan ya tonynin elinden kalkanını geri alacak ya da gereksiz op wakanda'da daha iyisini yaptıracak. O derece sıkıntı yok.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...