Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

pc metacritic skoru hergün 0.1 filan artıyor, yılbaşına 8 olur. (:P)

feamer, o dediklerin için tembel olmayan gerçek hayranlar lazım. bizim burada test ettim geçen hafta zaten yok öyle bir kitle, nma'ciler de daha 2007 öncesi soyutlamışlardı kendilerini. ileride new vegas 2 gibi birşey olur da metacritic skoru fo4'ten yüksek olabilirse ancak o zaman belki bir değişim olur biraz.

bu arada dialog seçimlerindeki sıkıntı hariç cidden canımı sıkan birşey yok henüz. mekanlar filan en iyi özellikle, skyrim'in ötesine taşımışlar cidden. sidekick'ler de ilk defa new vegas seviyesine yaklaşmış.

fallout ve yaş kitlesi
Sosyal ağlarda paylaş

olay sadece dialogla kısıtlı değil ki. hikaye başlı başına rezalet. geçişler gerçekçi değil, karakter gelişimi inandırıcı değil. ayrıca hiçbir rpg elementi yok. oyunu bitirince oyun sonuna ait spoilerlara bakarsın. nereden tutsan elinde kalıyor rpg vasfı oyunun.

rpg title'ını kaldırırsak oynaması çok keyifli. 2-3 temel sorunlu mekanikleri var ama 1 patch e bakar onların düzelmesi. skyrim gibi oynarsın işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

pc metacritic skoru hergün 0.1 filan artıyor, yılbaşına 8 olur. (:P)

feamer, o dediklerin için tembel olmayan gerçek hayranlar lazım. bizim burada test ettim geçen hafta zaten yok öyle bir kitle, nma'ciler de daha 2007 öncesi soyutlamışlardı kendilerini. ileride new vegas 2 gibi birşey olur da metacritic skoru fo4'ten yüksek olabilirse ancak o zaman belki bir değişim olur biraz.

bu arada dialog seçimlerindeki sıkıntı hariç cidden canımı sıkan birşey yok henüz. mekanlar filan en iyi özellikle, skyrim'in ötesine taşımışlar cidden. sidekick'ler de ilk defa new vegas seviyesine yaklaşmış.

fallout ve yaş kitlesi

oynamadımda new vegastan sonra bu oyun çıkmadı mı zaten kronolojik olarak?

sidekickler nasıl ilk defa new vegas seviyesine yaklaşmış oluyor?

neyse merakla takip ediyorum konuyu, 3 dolara alırım oyunu kıps.
Sosyal ağlarda paylaş

Bethesta'nın new vegasta rpg olarak eklenen bütün özellikleri itinayla çıkardığını göz önüne alırsak npclerin şu anki halleri umut edebileceğimizden daha iyi.

Şu dialog tekeri fena ama. Bakalım millet o tekere perkleri statları falan göz önüne alan dialoglar ekleyebilecek mi? Yes, no, maybe/sarcasm ve goodbye'dan ibaret fallout oyunu mu olur yani.
Sosyal ağlarda paylaş

daha bitirmedim hiçbir line'ı o yüzden yorumum yok henüz.

new vegas skyrim'den önce çıktı, fo3 ve skyrim comp'ları sıradandı çok. ilk defa new vegas'ta comp kullandım fo serisinde. hatta eski oyunlarda bile bir noktada parkederdim çünkü kötüydü ai.
Sosyal ağlarda paylaş

kanser direk sosyal medya kim ne derse desin, bakiyorum son zamanda cikip patlayan oturmus merchandiselarin hepsinin dizayn felsefesinde baska bir oyun gibi olalim var. mass effect 1 iyi iken misal "daha cok GoW a benziyelim cunki tuttu!" felsefesi ile boktan 2 cikti, mgs4-pw gayet iyi iken "cow of dutynin gercekciligini ve gta nin oynanabilirligini ve skyrimin open worldunu istiyorum" hirsi ile mgs5 boka batti, "cow of dutynin kitlesini istiyoruz iste awesome button" ile diragin eyc 2 cikti, pesinden "daha rottlarimiza doncez ama skyrimin open worldunu, craftini istiyoruz ama cow of duty kitlesinede hitap edelim" ile engizisyon ucubesi cikti.

hani mgs gameplayin dandini oldugu ama hiakye konusunda destan yazan bir seri idi, baskasina ozendi gitti

mass effect gene combattan cok rpg ogeleri ile one cikan bir oyundu, c&c onemliydi ve modern ile kotor ruhunu birlestiriyordu gitti seri

dragon age origins baldurs gate ekolunu yeni nesile tasimakta cok basarili idi, hem izometrikcilere hem yeni nesile hitap ediyordu gitti seri

bethesda hikaye konsuunda avsat kalsada silent protoganist ile bi explore hissi verirken ucundan rpg ogeleride sokuyordu obliviondan beri, gene kendi isini yapiyordu. skyrim with guns bekliyorduk zaten ama hibrit ucube cikti ortaya sunum konusunda gitti oda direk

yeter artik ya kim cok satiyor, begeniliyorsa zaten oturmus, fan kitlesi belli olan franchislari egip bukup baska birsey yapmaya kasmayin yani. bi onceki neyse ayni ruhu gelistirerek devam edin en azindan, yarim yamalak yeni aspectler itelemeye calismayin

t.l.d.r.

blame kotick

http://i.imgur.com/3UROxAz.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

eleştirenler şakaysa komik oluyor, ama savunanlar ciddiyse o daha komik oluyor. o yüzden oyum axedice`e. hırsız evet, çünkü galbimizi çaldı.

oyunun bariz kusurlarını anlatmaya bile gerek yok, oradalar zaten. çok göreceli değil. seçim, bu hatalara rağmen iyi vakit geçirmeye çalışmak yada iyi vakit geçirmeye çalışmak arasında. ortak nokta çalışmaya çalışmak, aptallıkları görmezden gelmemiz ve kabullenmemiz gerekiyor.

metascore puanlarını falan paylaşıyorsunuz, iş yerindeyim, gülesim geliyor bak.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim önceliklerim farklı zaten. Alltime favorite 2 rpg benim için morrowind ve fo2 ama burada morrowind bile sevmeyen vardı. Belli noktalarda kopuş olmadığı sürece benim beğenmemem zor yani. Eleştiririm ama dayak atmam. Dayak için ciddi kopuşlar lazım benim öncelik sıralamamda.

bizim forumun tespiti, lirikler horace'tan adeta ahah
http://www.youtube.com/watch?v=17ZWrcL9Dz0

lirikler

Times have changed
And we've often rewound the clock
Since the Puritans got a shock
When they landed on Plymouth Rock.
If today
Any shock they should try to stem
'Stead of landing on Plymouth Rock,
Plymouth Rock would land on them.

In olden days, a glimpse of stocking
Was looked on as something shocking.
But now, God knows,
Anything goes.
Good authors too who once knew better words
Now only use four-letter words
Writing prose.
Anything goes.
If driving fast cars you like,
If low bars you like,
If old hymns you like,
If bare limbs you like,
If Mae West you like,
Or me undressed you like,
Why, nobody will oppose.
When ev"ry night the set that"s smart is in-
Truding at nudist parties in
Studios.
Anything goes.

When Missus Ned McLean (God bless her)
Can get Russian reds to "yes" her,
Then I suppose
Anything goes.
When Rockefeller still can hoard enough money to let Max Gordon
Produce his shows,
Anything goes.
The world has gone mad today
And good's bad today,
And black's white today,
And day's night today,
And that gent today
You gave a cent today
Once had several chateaux.
When folks who still can ride in jitneys
Find out Vanderbilts and Whitneys
Lack baby clothes,
Anything goes.

When Sam Goldwyn can with great conviction
Instruct Anna Sten in diction,
Then Anna shows
Anything goes.
When you hear that Lady Mendl standing up
Now turns a handspring landing up-
On her toes,
Anything goes.
Just think of those shocks you've got
And those knocks you've got
And those blues you've got
From that news you've got
And those pains you've got
(If any brains you've got)
From those little radios.
So Missus R., with all her trimmings,
Can broadcast a bed from Simmons
'Cause Franklin knows
Anything goes.

Read more: Cole Porter - Anything Goes Lyrics | MetroLyrics

Sosyal ağlarda paylaş

niye savunuyumki oyunu? bethesda savunma timi diilim ben :D savundugum, surekli alkisladigim sirkette yok cok sukur, taptigim oyunda yok, ah o eski oyunlar nerde azizim modunda nostalji saplantimda yok

oyun cikmadan, min bi en azindan 10 saat oynamadan yorum yapmam veya bashlemem ben, daha anons edilmis oyuna kurekle dalmiyorum bizim rpg cetesi gibi.

fallout 4 cok kotu bir oyun degil, oynatiyor kendini eglenceli ama orjinal falloutlari seven biri icin enkaz direk, settingin ayni olmasi disinda alaka yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...