Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pırlanta piyasası

chrome

Öne çıkan mesajlar

tek tas icin internetten alim ne kadar guvenilirdir? atasay, altinbas gibi bilinen magzalar guvenilir midir? sertifikasini falan da koyuyolar ama bilemedim.

bir de mesela tamamiyle ayni ozellikleki iki pirlanta yuzugu atasay 10 liraya satarken altinbas 20 liraya satabilme durumlari oluyo mu?
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

tek tas icin internetten alim ne kadar guvenilirdir? atasay, altinbas gibi bilinen magzalar guvenilir midir? sertifikasini falan da koyuyolar ama bilemedim.

bir de mesela tamamiyle ayni ozellikleki iki pirlanta yuzugu atasay 10 liraya satarken altinbas 20 liraya satabilme durumlari oluyo mu?

Selamlar,

Bu sektörde herkes kafasına göre ürünü satabilmekte. Kesinlikle fiyatlarda bir tutarlılık bekleyemezsiniz.
Atasayda 10 liraya Zende 13 liraya Altınbaşta 15 liraya bulduğunuz ürünü biz 7 liraya yapıyoruz. Ürün kalitesi uluslararası mücevher sertifikası ile kanıtlanmış ürünlerdir. Dünyanın her yerinde geçerliliği bulunmaktadır
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ohyeah said:

reyou said:

Selamlar,

Bu sektörde herkes kafasına göre ürünü satabilmekte. Kesinlikle fiyatlarda bir tutarlılık bekleyemezsiniz.
Atasayda 10 liraya Zende 13 liraya Altınbaşta 15 liraya bulduğunuz ürünü biz 7 liraya yapıyoruz. Ürün kalitesi uluslararası mücevher sertifikası ile kanıtlanmış ürünlerdir. Dünyanın her yerinde geçerliliği bulunmaktadır

pati ahalisi, kendisi ile cok guzel bir alisverisimiz oldu. onur a'dan z'ye cidden her konuda size yardimci oluyor, kafanizda ki tum sorulari cevapliyor. aldigim hediye de tam istedigim gibi, hatta daha guzeli oldu diyelim :)

kendisine pirlanta konusunda bayagi guvenebilirsiniz, boyle bi isiniz olursa, mutlaka kontagi siz de bulunsun.

burdan tesekkur ediyorum tekrardan kendisine, is hic uzamadan tam beklenen zamanda bitti, cok cok guzel is cikardilar. (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Ben de Onur'a özel tasarım bir yüzük yaptırdım evlenme teklifi için.

Bütün süreçte sizi bilgilendirmesi, yapılan işçilik ve en önemlisi piyasaya göre verdiği fiyatıyla gerçekten övgüyü hak eden bir arkadaş.
Şimdi elime geçti yüzük ve ona istinaden yazıyorum orjinalinden güzel olmuş, elinize sağlık (tu)

Teşekkürler pati, teşekkürler Onur :)-D

Arkadaşı gönül rahatlığıyla harraslayabilirsiniz, kefilim.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Ben de Onur'a özel tasarım bir yüzük yaptırdım evlenme teklifi için.

Bütün süreçte sizi bilgilendirmesi, yapılan işçilik ve en önemlisi piyasaya göre verdiği fiyatıyla gerçekten övgüyü hak eden bir arkadaş.
Şimdi elime geçti yüzük ve ona istinaden yazıyorum orjinalinden güzel olmuş, elinize sağlık (tu)

Teşekkürler pati, teşekkürler Onur :)-D

Arkadaşı gönül rahatlığıyla harraslayabilirsiniz, kefilim.

Güle güle, güzel günlerde kullanın :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Ben de Onurdan aldım yüzüğü. Buradaki yorumları okuyunca piyasadaki bilindik markaları dolaşıp model seçtim sadece. Sectigimiz yüzükten çok daha güzel oldu :) Onur her konuda cok yardımcı oldu, taşlar hakkinda detay verince markalarin nasıl kazik atmaya çalıştığını görüyorsunuz. Aynı büyüklükteki taşı daha iyi özelliklisini nerdeyse yarı fiyatına aldım.
Tarihler denk gelmediği için yüz yüze tanışmadık ama daha çok alış veriş olucak gibi duruyor, bir sonrakine artık :)

Burdan bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum.

Edit kutuyu atlamışım ışıklı kutu her göreni büyüledi :)
Sosyal ağlarda paylaş

sponc said:

Ben de Onurdan aldım yüzüğü. Buradaki yorumları okuyunca piyasadaki bilindik markaları dolaşıp model seçtim sadece. Sectigimiz yüzükten çok daha güzel oldu :) Onur her konuda cok yardımcı oldu, taşlar hakkinda detay verince markalarin nasıl kazik atmaya çalıştığını görüyorsunuz. Aynı büyüklükteki taşı daha iyi özelliklisini nerdeyse yarı fiyatına aldım.
Tarihler denk gelmediği için yüz yüze tanışmadık ama daha çok alış veriş olucak gibi duruyor, bir sonrakine artık :)

Burdan bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum.

Edit kutuyu atlamışım ışıklı kutu her göreni büyüledi :)

Hayırlı uğurlu olsun, abi dedim ışıklı kutu her türlü evet dedirtir :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Öncelikle herkese merhaba,

Foruma daha önce üye olmuş bir arkadaşımın vasıtasıyla ulaştım Onur Bey'e sağolsun aşırı takıntılı biri olmama rağmen tüm sorularıma içtenlikle cevap verip beni aydınlattı.

Işıklı kutuyu ben bile açıp açıp bakıyorum hatuna verene kadar pili bitecek :D

Çok güzel bir alış veriş oldu. Her şeyin başında çok doğru bir insan tanımış oldum.

Kendisine bir kezde buradan teşekkür etmek istedim.

İnşallah eveti kaparız da düğün öncesi tekrar görüşürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...