Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pırlanta piyasası

chrome

Öne çıkan mesajlar

sdeceokuyangenç said:

Esh said:

Tek bildigim siyah elmas tek tasli prenses o.

Simdi o biraktigin ayari al ve konudan uzaklas

ya tektaş istemiyor. Bir tane siyah pırlanta ortalama güzel bir yüzük tamam işte mis gibi. Öyle koca koca taşları olanlardan da değil üstelik. Kendisi pırlanta tektaşı çok varoş buluyor ki katılıyorum bu konuda.

Topiği baltalamış olmayayım tabi
Anahtar kelime: Raw diamond.

Benimki de böyleydi, raw diamonda hasta oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben düz adamım direk sordum. O da düz bir insan ısmarlama şekilde siyah pırlanta ama tek taş olmasın çok büyük de olmasın dedi. Macera aramayı düşünmüyorum haha

edit: bu arada konusu açılmışken siyah pırlanta küpe takıyorum tavsiye ederim çok güzel duruyor fiyatı da uygun oluyo
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

sdeceokuyangenç said:

Esh said:

Tek bildigim siyah elmas tek tasli prenses o.

Simdi o biraktigin ayari al ve konudan uzaklas

ya tektaş istemiyor. Bir tane siyah pırlanta ortalama güzel bir yüzük tamam işte mis gibi. Öyle koca koca taşları olanlardan da değil üstelik. Kendisi pırlanta tektaşı çok varoş buluyor ki katılıyorum bu konuda.

Topiği baltalamış olmayayım tabi
Anahtar kelime: Raw diamond.

Benimki de böyleydi, raw diamonda hasta oldu.

Abi raw be kadara aldın bu arada?
Sosyal ağlarda paylaş

Cidden rengi çok beğendi diye direkt aldık, bir kaç yere baktık bulamadım aynı tonda çünkü, kapalıçarşıya gelmeye vaktim olsa direkt gelecektim zaten yanına, telefonla konuşmuştuk hatta öncesinde.

Sende kaça olurdu onu biliym de millete tavsiye ederim :)

Böyle bir renk:

Sosyal ağlarda paylaş

Valla hanımın zevkine uydu, sizinkine uymazsa gider alırsınız 1 karat taşı mutlu edersiniz.

Gerçi hiç tek taş istemiyordu başka yüzük alalım falan diyordu da sonradan buna kaydı gönlü, sevdim ben de yüzüğü güzel duruyor parmakta.

3 aylık evliyiz, dayak da yemedim verdiğimde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...