Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pırlanta piyasası

chrome

Öne çıkan mesajlar

desislaf said:

vg cut, 0.3-0.4 ct arasi ve minimum G renginde bisi almayi planliyorum aslinda ama butce 3k su an icin. bilemedim bulabilir miyim bu fiyata bu ozelliklerde :)

berrakligin vs degilde si olmasi cok fark eder mi ayrica?

Abi istediğin özellik ve aralıkta ben taş sağlayabiliriö sana. Özelden mesajı atarsan telefonunu konusabiliriz
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
az biraz edinilmiş bilgimin üstüne bir kaç hafta önce ilk olarak internetten model bakarak başlayan, sonrasında neredeyse makale okumaya kadar giden, internetteki consultantlarla mailleşerek geçen "bu ne zor işmiş lan" dediğim, uykularımı kaçıran süreç ohyeah in de olaya dahil olmasıyla mutlu sonla bitti :)

mükemmelliyetçi takıntılı bi herif olarak ben bir kez daha buradan kendisine teşekkür ederim zira adam gerçekten güvenilir ve kendisine iş yapıyormuş gibi her aşamada çok ilgili

bi kaç ufak öneriye de gelecek olursam; zen altınbaş vs gibi yerlere gitmek bu konuda en basit tabirle mallık!
bu markalardan daha ucuza hizmet veren bir çok markada ise sertifika problemi var, etrafımdan da duyduğum, alıp sonradan pişman olan çok kişi var.

kuyumcudan almaya kalksam ohyeah in verdiği taşın neredeyse yarısı büyüklükte ve diğer özellikleri de daha kötü bir yüzük alabilecektim. tek pişmanlığım adamla konuşmaların ilk başında "istanbula yolum düşerse bi nargileni içerim ama" dememek oldu. gerçi şeker gibi adam çıktı, eminim ki yolum düştüğümde arayınca hayır demeyecektir :)

tekrar ve tekrar, yaptığın her şey için teşekkürler :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Dün konuştuk adam yüzüğü yaptı bugün elime ulaştı. Hiç anlamadığım işlerde yüzük pırlanta ırt zırt araştırmadan satın alma queyfi için bi (tu). Aynı karatta piyasa fiyatından ucuza yaptığı için ikinci (tu). Yüzük ve taş cahili adama renktir sertifikadır anlattığı ve bu konuları bildiği için üçüncü (tu)

Cumartesi günün yüzüğe gelecek tepki için dördüncü (tu) gelebilir beklemede kalın efenim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...