Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 10. Hafta | Galatasaray - Eskişehirspor @ 29.10.2015 21:45

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Baggio said:

Daha yarım saat önce kaptanı yalandan penaltı yaptırmış, kendi 1 puan kopardı diye tribüne sus mus yapmış küçük adamın maç 3-0'ken "yok hocam korner değil" diye dürüstlük taslaması, hehehehehhee.
Selcuk'un penaltı almasıyla olcan'ın kadıkoyde gol atması sonrası sevinci ve baska bir macta korner olmadıgını hakeme soylemesi arasında bir iliski nasıl kurulur ve bundan nasıl garipsenecek birsey cıkartılır bilmiyorum. Cok acayipmis.

Pozisyonların 2si de hızlı pilot cekimde faul ve penaltı gozukuyor ben hic tekrarlarına dikkat etmemistim bile. Hakem fena yemis.

Bu arada ilk goldeki faul dogruki yukardan vurmus togo iste. Ben de asagıyı izliyorum oraya focusladı diye.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Frikiğin faulu faul değil, penaltının penaltıyla alakası yok. Gel gör ki maç 500 dk. fanatik Fenerbahçe'li hakemle oynansa gene alırmış GS, o yüzden halının altına süpürülen başka bir maç olacak.

Daha yarım saat önce kaptanı yalandan penaltı yaptırmış, kendi 1 puan kopardı diye tribüne sus mus yapmış küçük adamın maç 3-0'ken "yok hocam korner değil" diye dürüstlük taslaması, hehehehehhee.

said:

O dediklerini ben kendi postumda söyledim, kalabalık etmene gerek yoktu. "Yoo faul ve penaltıydı" demeye de dilin varmamış zaten, çünkü objektif bilgiler verdim :p

ne kadar da objektif bir insan.
Sosyal ağlarda paylaş

Eskişehir nasıl yeto bir takım olmuş öyle. Gerçi oh olsun ibnelere. O kadar oyuncu sattılar ettiler paralı ne yaptılar kimbilir.

Penaltının bence de uzaktan yakından penaltıyla alakası yok ama frikik çok anormal görünmüyor. Gerçi içinde Burak olunca insan bir acaba diyor ama arkası dönük adama gereksiz bir şarj var gibi görünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Frikiğin faulu faul değil, penaltının penaltıyla alakası yok. Gel gör ki maç 500 dk. fanatik Fenerbahçe'li hakemle oynansa gene alırmış GS, o yüzden halının altına süpürülen başka bir maç olacak.

Harikulade bir ağlama bu ya. Enfes, çerçevelik post.
Sosyal ağlarda paylaş

Anasını satayım romantik taraftarın. Hemen 3-0 oldu ikinci devre telefon flaşları, nevizade geceleri vs vs zafer şarkıları.

Eskişehir gibi mimli takıma acımak yok, yürüyecektik daha bir o kadar daha gol bulurduk. Bak Beşiktaş'a, cayır cayır; özellikle skor avantajını aldığı maçlarda rakip de yorulmuşken 2-3 tane daha atıyor maçın sonunda. Arena'daki Osmanlı ve Mersin kayıpları dışında takım baya sağlam sezon başlangıcı yaptı ilk 10 hafta için. Diğer iki puan kaybı allahın emri Kadıköy ve sezonun açılış maçı 2-0'dan geri dönülen Sivas maçları normal. Skor üretirken bu denli zorlanmadığımız bir periyod hatırlamıyorum.

Bu arada kirli ortam o kadar paranoyak yaptı ki insanı, Olcan 0-0'ken aynısını yapar mıydı kimse garantisini veremez. Ama yapanlar da var, Arena'da 1-0 öndeyken, kötü oynarken ve Beşiktaş sağlam baskı kurduğunda Semih'in out'u korner yaptırmasını da unutmadık.
Sosyal ağlarda paylaş

önümüzde benfica maçı var gerek yoktu saldırmaya.

son 5 haftada istanbul dışına hiç çıkmadık bu arada ligde 13 puan aldık şampiyonlar liginde de benfica yı yendik.devre arasına kadar böyle gidersek 2. yarıda 1-2 transferle bu sezonu en kötü 2. bitiririz gibi.hele de bjk yi yenersek ve klasik bjk düşüşü olursa bu sene şampiyon bile olabiliriz asdgsad
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

1. gol frikiği öncesi faul doğru karar, ancak penaltı gayet yalan. Hatta üstüne Selçuk'a sarı kart bile gösterilebilir.

derbi de meriless e sarı kart gelmediyse kimseye gelmesin bu sezon yanıltıcı hareketten

hakem kimi kandırıyorsun deyip kart göstermemişti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...