Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı. 92.yıl

DavidMills

Öne çıkan mesajlar

Hepimizin Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun.
100 üncü yılda Baş Kötü'nün Silivri'de hak ettiği yeri ömür boyu hapis cezasını çekmek üzere aldığı, onlarca yıl gecikme ile de olsa ülkemizi adam gibi adamların yönettiği ortamda hep birlikte sağlıklı ve mutlu Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları yapabilmeyi diliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

o bir halk adamı, elbette vals yapan halktan kopuk elitleri eleştirecek, işte halkla kucaklasma

bundan onceki cumhuriyet bayramlarına her seferinde hasta olup katılamamasının nedeni de duydugu kahırdı, eski bayramlarda vals esliginde kızla erkekli kulturumuze tamamen uymayan fuhus-vari goruntuler ortaya cıkardı. Simdi halka butunlesen lider hamdolsun halkın ıcıne karısıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

o bir halk adamı, elbette vals yapan halktan kopuk elitleri eleştirecek, işte halkla kucaklasma

bundan onceki cumhuriyet bayramlarına her seferinde hasta olup katılamamasının nedeni de duydugu kahırdı, eski bayramlarda vals esliginde kızla erkekli kulturumuze tamamen uymayan fuhus-vari goruntuler ortaya cıkardı. Simdi halka butunlesen lider hamdolsun halkın ıcıne karısıyor.

adam cins ya.
ulan oradan halka taksi tutsan 20 lira yazar.
hesapta halkla mı kucaklaştığını zannediyor?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
KuddusiMavra said:

ben mesajın şu an ki halini gördüm ve gördüğüm kısmı bok gibi.
türkiye ile dalga geçilen espiriler. beni de güldürmedi ki espiri anlayışım da fena değildir, bilenler bilir.

Orada olay tum ulkelerle dalga gecmek. Hepsiyle gecsinler ama bize dokunmasinlar demek ilkellik asil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...