Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Wallet 220 TL Balance

Baggio

Öne çıkan mesajlar

aente said:

Zaten enpara ile 154 oyun, senden almanın hiçbir cazibesini göremiyorum şahsen. Hayır bir de bana eft yapın demişsin, eft'de zaten ücret yok mu yamuluyor muyum?

Herkeste Enpara yok, varsa da limiti var sonuçta. Herkesin bankası da EFT ücreti almıyor. Garanti veya Yapı Kredi hesabın varsa Havale oluyor ki hemen hemen her bankada bedava zaten.

Kıssadan hisse: aşırı değişken mevzular üzerinden genelleme yapmıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

Abi balta için söylemiyorum da atıyorum fallout ı alıcam diyelim ki alıcam da zaten. Niye 10 lira vermemek için uğraşayım ki şununla? Ha 160 ha 170. Bence kendin kullan o parayı gitsin.

Uzun sürecek kullanmam, oraya bağlamak yerine nakit almayı tercih ediyorum, o yüzden.

Düz alırsan 170 değil 179 TL bu arada, Migros usulü yuvarlama oluyor 170 diyince :p Üç dakika fazla uğraşıp 20 TL kar etmek de çok zor bir şey değil, ben olsam yaparım yani, karşıdakinin de işi görülmüş olur, win-win. Para yatırmak için dede gibi şubeye gidip sıra bekleyen ya da bana güvenemeyen varsa ayrı durumlar.

Ben SÜPER FIRSAT TAM %10 İNDİRDİK PATRON ÇILDIRDI diye satmıyorum yani bunu, talihsizlik eseri param Steam Wallet'ta mahsur kaldığı için karşılıklı iş görülme maksadıyla zararına satıyorum :p
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

community olayı ölmüş ya. aynı fiyata satıyo olsan oyunu yine insan der ki oha herifin parasına yazık olmuş dur şundan alayım hayrına işi görülsün.

akpli gibi cevaplar yazılmış yazık gerçekten.

yahu adamın parası yanıp kül olmuo ki. illa bir oyun alacak ileride. ya da illa bir oyunu alacak çıkar. ne ayıp öyle parti adları fln cık cık
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

community olayı ölmüş ya. aynı fiyata satıyo olsan oyunu yine insan der ki oha herifin parasına yazık olmuş dur şundan alayım hayrına işi görülsün.

ölü tabi ne sandınız...

şurda dedim hatta

25$ a 2 yil spotify üyeliği satıyorum bağış için dedim kimse dinlemedi
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

Vingthor said:

Lan görende forumun en efendi adamı sancak

senden düzgünüm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...