Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bodruma yerleşmece

Auril

Öne çıkan mesajlar

yaşanır mı ?
izmir de yaşıyorum şu an sııkıldım, hani çok sosyal bir adam da değilim ama
iş falan sıktı beni, bodrum iş açısından biraz daha rahat. aynı para falan

burdaki evi kiraya verip bodruma yerleşesim var

ne diyorsunuz patiler ? yaşanır mı bodrumda ?
Sosyal ağlarda paylaş

bunun aynısının tıpkısı vardi forumda geçen senelerde. Kışın yağış ve mahrumiyet bölgesi havası estirdiydiler.
Yerleştiğin yere ve arabaya bakar. Ev güzel ise arabada varsa arada muğla aydın izmir yapabiliyorsan süper. Yoksa cacık.
Kuşadası daha güzel o konuda. Kışında canlı. Yazın bodrum kadar keyifli olmasada.
Sosyal ağlarda paylaş

ben şu ara ankaraya çok gidiyorum ve şehir dinamizmi konusunda izmiri mumla arıyorum. izmirde sıkılmayı nasıl başardın? Bİrde bodrumda iyidir ya. yazın hakkaten işkence ama bence kışı çok keyifli. Çok AVM bagımlısı biri degilsen bodrum ve çevresi kışın özellikle aile ile vakit geçirmek için cennet.
Sosyal ağlarda paylaş

Topiği 2 dk hijacklesem. Ya bi düğün var cumartesi gece 12de bitiyor, sabah da 7de izmirden uçak var. Cumartesiyi pazara bağlayan gece turgutreis - izmir taksi hariç nasıl gidilir? Muğladan otobüs kalkıyor gece 2de onla uçağa yetişilir, muğlaya gidip ordan mı gitmek mantıklı?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Topiği 2 dk hijacklesem. Ya bi düğün var cumartesi gece 12de bitiyor, sabah da 7de izmirden uçak var. Cumartesiyi pazara bağlayan gece turgutreis - izmir taksi hariç nasıl gidilir? Muğladan otobüs kalkıyor gece 2de onla uçağa yetişilir, muğlaya gidip ordan mı gitmek mantıklı?

gel sana kralından araba kiralayalım istanbuldan uğraşma uçakla falan.

yada hava alanından kiralayalım izmirde de şubemiz var $$$$
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...