Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık 24" ASUS VS248H 2ms

Certhas

Öne çıkan mesajlar

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-24-vs248h-genis-ekran-led-monitor.html

HDMI slotu çalışmıyor ancak diğer girişlerde bir sorun yok. Garantisi bitmiştir, kutu ve içeriği bulunmuyor. Sadece monitör olarak teslim edilecektir.

Teknik ve kozmetik hiçbir sorunu bulunmuyor. Sadece Ankara'da elden satılacaktır. Takas ve indirim düşünmüyorum.

Fiyat: 350tl

Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

sene 2015, hdmi girişi çalışmayan monitörü 350tlye satmaya çalışmak.

Dvi to hdmi kablo ile aynı kalitede görüntü alınıyor. En azından ben öyle yapıyorum.

HDMI konusunda tam emin değilim. Sene başında elektrik gitti ben gpunun hdmi girişi bozuldu sandım, gpuyu değiştirdim yine çalışmayınca monitörün gitti diye düşünüyorum. Kablonun yanması gibi bir durum varsa eğer kabloda da bir sorun olabilir ancak her halükarda hdmi çalışmıyor diye satıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hdmi 1080p/60fps'ye kadar destekliyor. current gen console seviyesi. yani roket atan pc için yeterli değil ama dvi'la zaten daha da yardırabiliyorsunuz. dvi'ı pc'ye bağlayıp hdmi'ı da varsa konsola sallandırmak için gayet iyi monitör, fiyatı da iyiymiş.

demeye gelmiştim. hatta ankara olmasa alırım da diyecektim. falandı filandı, öyleyken böyleydi, böyleyken şöyleydi derken satılmış zaten.

http://www.edize.com/img/content/0/17/ooh-mina-koyim-soktum-konusmayi-484x388.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

bunun sıfırı neden o kadar pahalı ki? baya averaj monitör, hiçbir özelliği yok.

bana da tam tersi ucuz gibi geldi. 24 inç 2 ms'lik monitörler genelde 1000 tl'den falan başlıyor. çok da anlamam gerçi monitör piyasasından ama 2 ms 24 inç monitör arıyorum tam olarak da, bu vesileyle önersene bana bikaç bişey sdf

istanbul+hdmi çalışıyo olsaydı alırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

hacı ben tam olarak 24 inç/2ms/144hz monitör arıyorum. gerçi 2ms ile 1ms arası gidip geliyorum ama çılgın pro level csgo oyuncusu olmadığım için "yea 2 al bas geç" demeye daha yakınım.

1ms için asus vg248qe düşünüyorum.
2ms olup da 24 inch'e 144hz olan yok sanırım.

bir de, eğer varsa da 1ms olanda 2'ye göre "bu daha üst model, yağdırın feature'ları." durumu var mı yok mu ona bakmak lazım. eğer çok acayip ve inanılmaz önemli bi renk kontrast görüntüleme modülü şeysi falan varsa paraya kıyıp 1ms alabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
totemic said:

akirafes said:

Ben de bunu aldım çok menunum.
vatan

abi ben de onu alıcam da kullanan birini arıyordum iyi oldu. nasıl memnun musun?? gtx970 alsam ekran kartı olarak hakaret olur değil mi bu monitöre. senin sistemi bir yazar mısın??

benim kasam çok ufak gtx760 amp var içinde ancak o sıgıyor o bilgisayarla kullanıyorum.
Hmm.. şöyle diyeyim alet kapalı iken görüntüsü inanılmaz. Bu kadar güzel bir varlık olamaz. Yani içinden belki felicia hardy çıkar diye karşısında öylece bekliyorum .
Ama çalıştırınca gri tonları ve siyahlar hayal kırıklığı. Ekranda sanki bir filtre var parlaklığı önleyici bir film çekilmiş gibi. Ama girinin tonları çok zevksiz.
Oled olması gerek. onlarda siyah renk çok güzel griler çok güzel.
Bilmem şöyle diyeyim. Bende birde 27 inch dell var. Bu ondan çok büyük. Ekrana oyun oynama derecesinde yakın olursam. Kenarlarda ne olup bittiğini 34 inch de resmen kaybediyorum.
yani başımı iki yana çevirip oralarda ne oluyor diye bakmam gerekiyor.
Ama diğer taraftan bazı siteler var direk filmi orijinal versiyonunda 21:9 yayınlıyor işte o zaman ekran karşısında sanki dünyanın en değerli varlığına sahipmişim gibi mutluluktan uçuyorum.
zaten bu ekranın karşısına geçtikten sonra diğer ekranlar oyuncak kalıyor. Bir daha asla geri dönmek istemiyorsun.
Ama bir mac pro retina ekranı da değil.
curve daha mı iyi? Yoksa daha mı kötü?
Bunu hala anlayabilmiş değilim film izlerken. Ama oyunlarda kesinlikle çok daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...