Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GSM Operatör Thread

roket adam

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Dragonfire said:

platinyum yerine profesyoneller klubü karşılamıyormu hepsinide?

gnctrkcll ve Profesyoneller Kulubu'nde de var ama günleri farklı. Platinum'u diğer kulüplerle beraber kullanabiliyorsunuz, öyle olunca haftanın neredeyse her günü sinema olayından yararlanılabiliyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

benjani said:

aylık 30 tl'ye 2gb internet, her yöne 620dk ve her yöne 5000 sms.

ucuz ama ankara'nın göbeğinde evdeyken telefon çekmiyor

avea

620 dakka nasıl bir tarife lan sfd
tunceli tarifesi mi?

500 dakika pakette var, 30 tl yükleyince de aylık 120 dakika hediye veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

Liebe said:

benimde taahhüt bitti, 1000 dakika konuşma 4gb int. 5000 sms galiba 55 tl bişi aveada ama değiştirmeyi düşünüyorum çekmiyor hala çekmiyor lanet şey. böyle bol internetli vodafone pakedi yok mu sms olmasa da olur

aveada http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/BolKepce6GBTarifesiMevcut
http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/SuperIkili1000
http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/SuperIkili500

bu üç tarife güzel. Ben sonuncuya geçeceğim herhalde. İdealtepe dolaylarında vodafone çok kötü, senin evin orada da sıçabilir haberin olsun.

aynen kanka vodafone hiç çekmiyormuş burda, aveada kalıcam galiba tarife inceledikçe resmen 5 lira için bir sürü şeyden feragat ediyorum başka tarifeye geçince benimki çok iyiymiş. arayıp taahüt veriim 5-10 tl indirim yapın diim bari :/
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

150 lira veriyorum her ay platin paket dakikasi yetmiyor bazen

Şöyle adamlar yüzünden foruma şöyle konular açmak istemiyordum ki her zaman haklı çıkıyorum.

1000 dk+1000 sms 4 gb 27 tl içişleri hattı. Varmı bana referans olacak içişleri bakanlığı çalışanı özelden yazarsa sevinirm.

Vodafone 1000 dk 1000 sms 4 gb 39 tl +1tl vodafonlularla sınırsız hattına geçeyim mi geçmeyeyim mi kararsız kaldım ama şu an ki hattımda 1 sene kaldığım için avea 1 sene daha taahhüt önerdi ve kabul ettim. Gerçi daha ilk ay cayabilirim daha güzel tarife bulursam. Şu an ki tarifem 500 dk +5000 sms+ 2 gb 20 tl. İnternet
biterse durmayıp yavaşlıyor. Whatsapp, mobil bankacılık, havadurumu, mail gayet çalışıyor. Benim ihtiyacım ise 300-400 dakika 20 sms 4-6 gb internet
Sosyal ağlarda paylaş

Vodafone 1000 dk 1000 sms 4 gb 39 tl +1 tl vodafonlularla sınırsız iken avea nın o linklerde yazan tarifeler pek avantajlı değil. Bu dediğim hat kamu fakat kamu kimliği sormuyorlar, oradan ayarlıyorlar diyen okudum internetten ayrıca şu an avea müşterisi olunca en tavandan geliyor o fiyatlar. Çoğu tarife geçişler için
Sosyal ağlarda paylaş

hızı ne oluyor ttnet wifi nin? tam sömürmelik bişeymiş. yakınlarda olsa 3g ile gez dolaş, video izleyeceğin dosya indirceğin zaman hemen wifi ye bağlan işin bitince kapat. hızı baya iyiyse ayda 5 saat az değil.

tarifemde 500 dk, 5000 sms, 2gb tan sonra kesilmeyip 96 kbps ye düşen internet 23 tl.
Sosyal ağlarda paylaş

Is hattim vodafone red business elite
Bireysel turkcell platinum

Yurtdisina sik cikan biriyseniz vodafonenun hersey dahil pasaport cidden cok guzel
Onun disinda turkcell i tercih ederim

Ne zaman telefon acsam hediye internet veriyorlar
Hediyeyi gectim musteri hizletleri cok kaliteli
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...