Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alien: Covenant aka. Prometheus 2 [2017]

behran

Öne çıkan mesajlar

Flameoffear said:

Star Wars izlerken sinemada benim hanım da üff çok sıkıldım gidelim triplerine girdi. İkinci yarı çıkardım dışarı, bitince gelirim dedim döndüm filme. 3 gün küstü ama değdi sdf (Film bok gibiydi o ayrı)

ahahaha

helal. o küstüğü dönemde de "ah canım affet beni mıç mıç mıç" çekmeyeceksin. umrunda olmayacak yani. 5 kere küser, 6. da anlar bi boka yaramadığını ve saçma sapan bir nedenle trip attığını.
köpek gibi eğitecen işte asdfadsfads
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Flameoffear said:

Star Wars izlerken sinemada benim hanım da üff çok sıkıldım gidelim triplerine girdi. İkinci yarı çıkardım dışarı, bitince gelirim dedim döndüm filme. 3 gün küstü ama değdi sdf (Film bok gibiydi o ayrı)

ahahaha

helal. o küstüğü dönemde de "ah canım affet beni mıç mıç mıç" çekmeyeceksin. umrunda olmayacak yani. 5 kere küser, 6. da anlar bi boka yaramadığını ve saçma sapan bir nedenle trip attığını.
köpek gibi eğitecen işte asdfadsfads

5 kez kuser
6.da nafaka odemeye baslarsin demek istedin sanirim
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

tamamda hırsızın hiç mi suçu yok? :)

hangi hırsız ya. sinemaya tek başına gittiğinde "hadi gel" diye eve çağıran veya beraber gittiğinde "ben beğenmedim çıkalım" diye bencil ötesi harekette bulunan hatunlar suçlu değil de, trip yiyince tınlamayın dediğim erkek tarafı mı suçlu?

şaka mı?
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Feamer said:

tamamda hırsızın hiç mi suçu yok? :)

hangi hırsız ya. sinemaya tek başına gittiğinde "hadi gel" diye eve çağıran veya beraber gittiğinde "ben beğenmedim çıkalım" diye bencil ötesi harekette bulunan hatunlar suçlu değil de, trip yiyince tınlamayın dediğim erkek tarafı mı suçlu?

şaka mı?

el cevap:
said:
sinemaya tek başına gittiğinde "hadi gel" diye eve çağıran veya beraber gittiğinde "ben beğenmedim çıkalım" diyen

okurken biraz kronolojik gitseniz, hep yazdık bunları eserlerimizde :)

ha şundan sorun olabilmiş olabilir, eksik yazmışım

"vivavale ile alakalı değil var böyle modeller"
cümlesindeki modeller ile kasıt, konuda geçek kadın modeli

şimdi anlaştık sanırım?
Sosyal ağlarda paylaş

Lan :X

Olm evlenin bi de çocuk olsun o zaman konuşalım

Evlendikten sonra çok iyi anladığım bi söz var'bekara karı boşamak kolaydır

Topici dağıtmışım özür dostlar dün çok fena içime oturduydu. Kesmedi seriyi başa aldım alien 1 i izledim

Weaver ya 70 ine gelecek ama aşık oldum resmen bir kez daha

Olm fazla yüklenmeyin arada hatun okuyor buraları
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

Lan :X

Olm evlenin bi de çocuk olsun o zaman konuşalım

Evlendikten sonra çok iyi anladığım bi söz var'bekara karı boşamak kolaydır

Olm fazla yüklenmeyin arada hatun okuyor buraları

Hatunun yaptığı hareketin normal olmadığını söylemek suç mu. Senin de tıpış tıpış tamam aşkım çekmenin durumu körüklediği aşikar. Bana şunun mantıklı bi açıklamasını yapsana bak. Şöyle bir şey desen nolurdu?
"canım biliyorsun sinemadayım, 1 saat sonra bitiyor gelirim çıkarırız beraber"

Hani ben olsam net daha sert tepki veririm de, senin için yumuşattım. Nolur böyle bişi desen?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...