Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trabzsonspor - Galatasaray 19.09.2015

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Kendisine göre sol tarafa doğru koşan futbolcu müdahale için sol ayağını yana açıp vücudunu döndürdüğünde eli de o dönüş anında açılacaktır. Anatomi bilgisi olmasa dahi izlediği sayısız maç pozisyonundan ortalama bir futbol izleyicisinin bunu çıkarmasını beklerim. Pozisyona yakın mesafeye rağmen yine de yoruma bağlı olarak penaltı verilebilir, ama verilmemesi de normal bir karar.

Bu kadar basit bir açıklamayı yapmaya ben utandım resmen, ama yapacak bir şey yok, açıklattıranlar düşünsün.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakemler ne zamandan beri Hmm bence doğal pozisyon diyerek penaltı çalmıyor abi saçmalama ya orda erkan herhalde topa vuruyor devamında el uzanıyor adeta topa, hakemin el vücuda yapışık mı değil mi ona bakması lazım boşuna mı markaj yapan topçular ellerini arkada bağlıyor hep? Ben de bunu yazmaktan utandım ama biliyorum denayer değil de kjaer olsa burda kopacak fırtınaları neyse sfsfd
Sosyal ağlarda paylaş

Sorunun cevabı olarak UEFA ve FIFA hakemlere "faul için mesafeye ve elin yapışık olup olmamasının yanısıra doğal pozisyonunda bulunup bulunmadığına bakın" dediğinden beri hakemlerin buna bakmaları ve yorumlamaları gerekiyor.

Eğer uzak mesafeyse doğal pozisyon kurtarmıyor, çekseydin elini deniyor, yakın mesafe çarpmada ikisi de geçerli.

Oyunun kuralı en azından son birkaç senedir böyle. "Hakem ne zamandan kuralı uyguluyor" diye hakem eleştirmek abartı oldu biraz.

Oradaki oyuncu Kjaer de olsa, Sabri de olsa fark etmiyor. Yaygara da her türlü kopardı, zira yine kopuyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Madem geçiyoruz hazır elimiz değmişken ofsayları falan da geçelim mesela, Uefa ofsayt çalın dedi falan geçelim bunları.

Burak dünyanın en golcü oyuncusu olsun sonra.

"Kuralları ve kural koyan kurumu geçin" diyip kuralları kaale almamaya kalkıp sonra da karşı tarafa "fanatiklik yapmayın" demek de topiğin ironisi oldu :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...