Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ACİL Eleman Arıyorum,gence öğrenciye uygun iş

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

Anket firması,telefonla anket yapacak adam lazım,şirket mecidiyeköyde,çalışma saatleri 09.30-18,30

yemek bizden,iş ortamı çok rahat,üstünüz müdürünüz fln olmayacak,kafanıza göre takılın,önünüzde pc olacak face e fln girmek istiyosanız girin,ne yaparsanız yapın

telefonla yapılan anket 15 dakika sürüyor,anket başına 5tl alıyorsunuz,günde 20 anket yapan kızlar var ama onlar kasmışlar,siz büyük ihtimal 20 tane yapamazsınız ama salak değilseniz 10 cepte

ha isterseniz sizi normal anketör de yaparız,onlasr potansiyel olarak daha çok para kazanıo ama daha zor bi iş,bana şu an acil olarak telefonla anket yapacak adam lazım

iş ortamımızın ne kadar rahat oldugunu burda anlata anlata bitiremem,cidden çok rahat çünkü,kimse kimseye karışmıyor,güzel bi ortam,ayrıca benle tanışma şansınız var,bi-iki tanede güzel kız aldık işe,belki onlara yürürsünüz,şahsen prensip olarak ben yapmıyom öyle şeyler ama size bağlı

neyse,öm atın ilgilenirseniz,daha önce patiden buraya calısmaya gelip memnun ayrılan arkadaşlar oldu,onuı da belirteyim,siz kendiniz ilgilenmiyorsanız bile ihtiyacı olan eşe dosta haber verin,öpüldünüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Red_Skull said:

sapık gibi herkesi arayıp pardon beyefendi bi anketimiz var 10 saniye sürecek mi diyotruz yoksa aradıgımız kişileri anket oldugunu bilerek mi açıyor

şöyle diyim mesela,nutella anketi yapılıyorsa nutella müşterilerine yapılıyor,o yüzden tamamen random değil yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...