Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

ankara'da yaşayıp oyunu oynadığınza şükretmek yerine bir de çeşit yok diye ağlıyorsunuz ya sdafa

melih'in robotlarından yakalarsınız.

hayata bakış açınız cok yanlış bu arada.
ankarada pokemon yok diye hileyi kendince aklayan insan, kpss'de puan yapacak beyni olmayan insanların çalınan sorular ile yerleşmesi de aklar.

imkansa imkan, herkesin dershaneye gidecek imkanı yok biz de soru çalalım ?

paticik'de forum tr-donanımhaber esintileri

Yav oyle olmuyo iste.
Ilk 2 gun sariyer sahilde bi yukari bir asagi gittik. Cok ciddi yol yaptik esim ve kopegimle.

Toplamda 5+Pikacu buldum. Tahmin edebilecegin gibi Pikacuyu da easter ile aldim. Burda Saydek, Magikarp, zubat, tentacool ve clefairy harici HIC pokemon cikmiyor. Hic derken bayaa hic. Ilk pidgeyi 3 gun sonra sultanahmette yakaladim. O kadar cok magikarp yakaladim ki, istesem 2. Gyaradosumu yapabilirdim(upladim onun yerine)

Sadece 5 pokemon varken oyunun oynanabilitesi 0.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun size oturduğunuz yerde 151 pokemon birden çıkacak demiyor.

oyunun adı pokemon GO

GO PLAY FUCKİNG OUTSİDE diyor.

siz "olduğumuz yerde 3 tane pokemon çıkıyor, biz oynamayalım mı" diyorsunuz.

daha oyunun amacını anlamamışsınız, buna dayanarak yaptığınız hilenin üstünden vicdanınızı rahatlatmaya çalışıyorsunuz saçma sebepler ile, zaten herkes oturduğu yerden 151 tane pokemon yakalayacak olsa adı GO olmazdı dimi ?

ya da http://www.pokemongo.com/ şu siteye girdiğinizde oyuncuya dışarı cıkın, farklı yerler gezin temalı şeyler yazılmazdı.

cidden ilginçsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Vicdanlık birşey yok. Binlerce kişi hile ile oynuyor adamlar dünki comic con da karakter adı verceklerine hileye çözüm getireceklermi onu açıklasalardı. Bende 18levela kadar dışarda oynadım. Aç bi twitch i bak 10bin lerce izleyicisi olan adam bile çatur çutur açmış hile ile oynuyor bende o sırada çıkıp dışarıda koşturacak değilim malesef. Ben dahil tüm hile kullananları banlasınlar ozaman eyvallah açarım sıfırdan üyelik oynarım telefondan :)
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

oyun size oturduğunuz yerde 151 pokemon birden çıkacak demiyor.

oyunun adı pokemon GO

GO PLAY FUCKİNG OUTSİDE diyor.

siz "olduğumuz yerde 3 tane pokemon çıkıyor, biz oynamayalım mı" diyorsunuz.

daha oyunun amacını anlamamışsınız, buna dayanarak yaptığınız hilenin üstünden vicdanınızı rahatlatmaya çalışıyorsunuz saçma sebepler ile, zaten herkes oturduğu yerden 151 tane pokemon yakalayacak olsa adı GO olmazdı dimi ?

ya da http://www.pokemongo.com/ şu siteye girdiğinizde oyuncuya dışarı cıkın, farklı yerler gezin temalı şeyler yazılmazdı.

cidden ilginçsiniz.

ahahaha gelmiş pokemon'u savunuyor ya. küçüğüm benim das.

HİLE YAPIYORSUNUZ. ADI GO OLMAZDI Dİ Mİ HMPFFFFFFFFFF.

neyse, dün bir tane 1005 level vileplume yakaladım. iyi geldi.

pokedex'de 80'deyim.

şu göztepe parkını bir fethedeyim diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben izmir'de basladım oynamaya, sonra ankara'da işim vardı günübirlik gittim. Hiç görmediğim pokemonları yakaladım bissürü. Akşamına istanbul'a geçtim, izmir'e benziyodu orası da. Şahsen hoşuma gitti coğrafyaya göre sık çıkan pokemonların değişmesi. Yazıldıgı gibi 150 pokemon da mahallenizde çıksa saçma olurdu asıl.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Elma sana neden bisi anlatamiyoruz?

Bak sariyer buyukdere arasindaki 5,5 kmlik yolda sadece 5 tane farkli cesit pokemon cikiyor diyorum. Sen bana OMO POKOMON GO diyon. Ben mi anlatamiyorum, sen mi anlamiyosun cidden bilmiyorum...

abi oyunun mekaniği bu... anlamak bu kadar zor mu cidden şunu yani ?
her lokasyonda 150 tane pokemon çıksa adamlar böyle insanları gezmeye teşvik eden bir oyun yapmak yerine pc'ye oyun yaparlardı dimi ?

bir de anlatamıyoruz falan diyorsun, sen kendin olayı anlamamıssın en başta.

4 gündür charmander görmedim 1 tane bile, şimdi maçka parkından geliyorum 3 tane aldım.

oyun sana bunu yap diyor, sen diyorsun ki oturayım 150 tanesi birden evimin önünde spawn olsun.

olay sarıyer değil, central park'ta bile 150 tanesi çıkmıyor max cıkacak olan 20 tane falandır geri kalanı için geziyor insanlar.

bir de haklıymış gibi laf anlatamıyorum demez mi :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...