Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Ya aynı anda 2 gym nasıl ele geçiriliyor onu anlamıyorum.

Birini alıyorum , içine tırt bişi koyuyorum üzerine kendi savaşan pokemonları revive olsun potion olsun sıfırlıyorum , diğerine gidip onu alana kadar ilki gitmiş oluyor.

Hayır 10 coin 10 coin nereye kadar , 200 coin lazım 50lik çanta için. Habire your bag is full oluyorum pokestoplarda.
Sosyal ağlarda paylaş

ben dün 4 tane birden aldım serverlar bi ara saçmalamaya başlayınca da panikleyip topladım gider diye :D

edit: baktım şimdi hala 1 gym bendeymiş. dünyanın öbür ucunda kuş uçmaz bi yerde almıştık 2 kişi o duruyo hala. diğer 3 gym'in biri otoban kenarında onu alıyorum sonra şehre doğru 2 tane yanyana var hemen onları alıp topluyorum her gün :D

saçma sapan potionları reviveları 213532456t tane tutma
bende 10ar tane potion var 3 cins 10 revive 100 pokeball 20 berry kalanı da great ve ultraball olucak şekilde sistematik olarak fazlalıkları atıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Kimsenin olmadığı ücra yer nerden buliim ya. Her yer kapılmış , küçücük avşa adasında bile tek gym var o da 7 level olmuş , hani alsam alırım düşüre düşüre ama sonra hemen geri alıyolar. Onu geçtim 7 levelı düşürürken adamlar arttırıyor. Bu bahsettiğim avşa mesela , beşiktaş desen 2 tane sahilde var adamlar saniyede bir el değiştiriyor , araya kaynarsan 1 tanesini alıyosun , o da coin alacak kadar süren varsa seviniyosun geri alıyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

ne hilesi abi pokemon go da manyak mısınız

yolda yürürken top atıp pokemon yakalıyorsun

en ufak competitive edge ı olmayan oyunda fake gps kullanan adamın size etkisi ne

işsiz adam her zaman önde yani, fake gps olsun olmasın

daha iyi oynayarak daha çok oynayan adamı alt edebileceğin bir sistemi yok

boşa ağlıyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

Fake gps in diger oyuncuya etkisi var yok diyemem.

Yorulmuyorum sarjim bitmiyor istedigim gyme istedigim an dadaniyorum.

15 saatte 16 oldum sifirdan, 80000 dust mi ne var..

Grind bile rahat yani, normal oyuncu yapamaz bunlari. Gym alsan hemen gelir geri alirim falan yani.

Yuruyusum daha hizli daha cabuk grindliyorum falan filan..

Pc den nox ile oynuyorum.. cok iyi. Turk arkadaslara rahatsizlik vermemek icin central park newyorkdayim :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...