Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Valla şimdilik bluestack ile çalışıyor ama sağol noxta güzel görünüyor sorun olursa onuda denerim.

Bizde biliyoruz bilgisayardan değil telefondan oynamasını ama şerefsizler inat etmiş gibi her dışarı çıktığımda serverlar çöküyor ve oynayamıyorum , bu 4-5 akşam arka arkaya zaten 10 gündür olan oyun için olunca , silkerler dedim , zaten başka hesapla hile yapıyorum , telefonda ki hesabım ayrı o duruyor. Düzeltsinler serverları , habire kopmayalım , dışarı çıktığımda gönül rahatlığı ile oynayabileyim , ondan sonra konuşuruz bakalım hile falan yapar mıyız.
Sosyal ağlarda paylaş

level 10 oldum pc den oynayarak, malum tendon gidik yuruyemiyorum falan ama kopmamis olsada oynardim :)

banlanmadim su ana kadar bilmem kac pokeball vs toparladim sorunsuz petleri yakaladim falan filan.

nox kurdum simdi ama onda tam calistiramadim yuruyorum falan ama nedense pet yakalanmiyor cunku pokeball atamiyorum.

nox daha iyi cozum gibi duruyor diger sekilden, calisirsa tabii.

ha bu arada sydney de ciktim ahah. etrafta o kadar cok pokestop vs var ki inanilmaz. coguda lure lu masallah civil civil ortam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...