Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Bu arada yanlışmıyım bilmiyorum ama pokemonlara istediğin levelde power up yapman sıkıntı yaratmıyor gördüğüm kadarıyla. 2 Levelde 1 zaten pokemonun alacağı maksimum CP yükseliyor. Yani level 6 da cpsini fullediğim Zubat level 8 de yeniden CP alacak duruma geldi 2 kere daha power up yapıp CPsini yükselttim.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Yok ama sadece onu gösterdiği için radarmetrede daha kolay takip edebiliyorsun diye biliyorum.
Radar birimlerinin metreleri belli mi?
Bir de GYMe gitmesem ne olur hiç? yani ne zaman gitsem dayağın büyüğünü yiyorum.

10m
100m
1000m

gym'e seve seve gideceksin zira 20+ falan olunca seviye atlamanı sağlayacak xp kaynağı orası olacak sadece, 100xp'lik pokemonlar 100k'yı zor doldurur zira.
Sosyal ağlarda paylaş

sinera said:

Bu arada yanlışmıyım bilmiyorum ama pokemonlara istediğin levelde power up yapman sıkıntı yaratmıyor gördüğüm kadarıyla. 2 Levelde 1 zaten pokemonun alacağı maksimum CP yükseliyor. Yani level 6 da cpsini fullediğim Zubat level 8 de yeniden CP alacak duruma geldi 2 kere daha power up yapıp CPsini yükselttim.

startdust basmak mantiklimiki
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

Absolut said:

Yok ama sadece onu gösterdiği için radarmetrede daha kolay takip edebiliyorsun diye biliyorum.
Radar birimlerinin metreleri belli mi?
Bir de GYMe gitmesem ne olur hiç? yani ne zaman gitsem dayağın büyüğünü yiyorum.

10m
100m
1000m

gym'e seve seve gideceksin zira 20+ falan olunca seviye atlamanı sağlayacak xp kaynağı orası olacak sadece, 100xp'lik pokemonlar 100k'yı zor doldurur zira.
Emin misin bundan. Cunku o adım sayıları mapte senin yuvarlagının katları olması lazım. Yani ilk cemberin capı atıyorum 10m ise

0 adım 10m
1 adım 20m
2 adım 30m
4 adım 40m

olması lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...