Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ban

dune4343

Öne çıkan mesajlar

bu arada bu forumdaki nick le oyunda nick aynı değil, Bu arada 2 ay önce hile demişler :) ben oyuna geri döneli 1 ay olmadı , forum nick eski olduğu için onu kullanıyorum . Oyundaki dune4343 2013 yılında alım satım sırasında banlandı. 14 b para gitti hesapta ,
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun oynarken birisi hesap vereyim dedi. sonra 2017 yılına kadar hesap açık fakat karakter yoktu. Hesabı aldım. ( ücretsiz verdi ) Bende kendi hesaplarımda bulunan karakteri trasfer yaptım. Aradan 20 gün geçti. Hesap banlandı . İp adresimden dolayı , oyuna girdiğim. Hesaplar banlandı. Adamlar hesap senin olduğunu ispatla diyorlar . 1 hesap aldım . toplam 3 hesap banladı.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

selam dune4343
sen 2 ay önce bana oyundan mesaj atıp nasıl makro yaptığını, nasıl hile ile plex kastığını anlatmıyormuydun ?
yazdığın şeylerin screenshotunu ben aldım ve oyun yetkililerine gönderdim. muhtemelen benim sayemde banlandın. umarım banını ömür boyu açmazlar. sizin gibi insanlar yüzünden bu oyun bitme tehlikesi yaşıyor.
saygılar.

ben oyuna dune4343 olarak girmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

dune4343 said:

oynadığım hesap açılsın gerisini istemiyorum . yaptığım tek şey maden kazmak , corp izliyor . günde en fazla kazandığım 150m ,

en fazla kazandığın 150m ?
bana söylediğin şey oyunda o rakamlar değildi. güya senin kullandığın makroları ve hile yaparak kasılan plexleri toplasak günde kazandığının 50 60 katına denk geliyodu.
oyun içinde dune4343 olmadığını biliyorum. kimseyi kandıramazsın
Sosyal ağlarda paylaş

dune4343 said:

Oyun oynarken birisi hesap vereyim dedi. sonra 2017 yılına kadar hesap açık fakat karakter yoktu. Hesabı aldım. ( ücretsiz verdi ) Bende kendi hesaplarımda bulunan karakteri trasfer yaptım. Aradan 20 gün geçti. Hesap banlandı . İp adresimden dolayı , oyuna girdiğim. Hesaplar banlandı. Adamlar hesap senin olduğunu ispatla diyorlar . 1 hesap aldım . toplam 3 hesap banladı.

eğer account yeniyse, çalıntı kredi kartıyla subscription alındıysa ondan patlamış olabilir sana. diğer accountlar da gitmiş. hack yok diyorsun, başka bişey aklıma gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...