Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ban

dune4343

Öne çıkan mesajlar

Merhaba Arkadaşlar;
Oyun oynarken oyun kapandı.
hata şudur. nasıl çözerim. Macro kullanmadım. hile hurda yok ,

"User EVE-SSO-CONNECTION is banned pending investigation
Last login: 2015.08.28 13:46
Number of visits: 1380
Reason: You have been banned permanently by CCP Grimmi. The reason specified was: EULA/TOS Violation"

diye hata alıyorum .
Sosyal ağlarda paylaş

Reason: You have been banned permanently by CCP Grimmi. The reason specified was: EULA/TOS Violation"

Yani, seni kalıcı olarak banlamışlar. Oyunun başındaki End User Licence Agreement yani son kullanıcı liasna anlaşmasına aykırı hareket ettiğin için

Ya makro kullandın ya hesabını başkalarına farklı IP lerde falan actırdın yahut multipe accond falan kullandın.

Sonuç: Geçmiş olsun. Zor açılır o daha
Sosyal ağlarda paylaş

dune4343 said:

Bir sey yapmadım. fakat evde ve işyerinde 2 pc den giriyorum.

Yok o sıkıntı değil, ama farketmediğin bişi mutlaka vardır. geçici değil kalıcı ban bu. Ben okuyunca bot dan şüphelendim.

Veya corpundan yurtdışında biri varsa, ona giriş bilgini verip açtırdıysan, yahut hesabı yeni aldıysan da satış işlemlerin sıkıntılıysa da olabilir.

Ama deiğim gibi, ne olduğunun da farkında değilsen düzeltmesi falan çok zor.
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba Arkadaşlar ;

2008 başladığım eve online oyununda az ingilizce bilmemden dolayı ve Türk diye inandığım dolandırıcılar sayesinde 4 hesabımda banlandı. Eve online gm lerine derdimi anlatamıyorum . oyunda dikkat edin Türk olup dolandırıcı vardır. eger olayı çözemezsem tüm hesaplarımı sildireceğim . Sadece yazıklar olsun ..
Sosyal ağlarda paylaş

selam dune4343
sen 2 ay önce bana oyundan mesaj atıp nasıl makro yaptığını, nasıl hile ile plex kastığını anlatmıyormuydun ?
yazdığın şeylerin screenshotunu ben aldım ve oyun yetkililerine gönderdim. muhtemelen benim sayemde banlandın. umarım banını ömür boyu açmazlar. sizin gibi insanlar yüzünden bu oyun bitme tehlikesi yaşıyor.
saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...