Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sabaha Karşı Sabiha Gökçen?

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Yok ya, Edremit'e gidiyorum. Buraya giden uçaklar sadece Sabiha'dan kalkıyor. Atatürk'ten kalkan tek uçak var o da Esenboğa Aktarmalı gidiyor ve 300TL mi neydi son baktığımda.

Başka yer olsa ne gideceğim Sabiha'ya hayatımda gitmedim :D Bir kere sadece İzmit'ten okuldan dönerken yol üstü Antalya'ya gidecek arkadaşını kapısında bırakıp devam etmiştim o kadar. Mekanla ilgili tek anım bu...

Havataş'ı arayayım bi konuşayım bu arada aynen.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Yok ya, Edremit'e gidiyorum. Buraya giden uçaklar sadece Sabiha'dan kalkıyor. Atatürk'ten kalkan tek uçak var o da Esenboğa Aktarmalı gidiyor ve 300TL mi neydi son baktığımda.

Başka yer olsa ne gideceğim Sabiha'ya hayatımda gitmedim :D Bir kere sadece İzmit'ten okuldan dönerken yol üstü Antalya'ya gidecek arkadaşını kapısında bırakıp devam etmiştim o kadar. Mekanla ilgili tek anım bu...

???edremit???
birader yok mu araba veya tanıdığın arabası?12de çık beylikdüzünden zaten saat 4te falan edremitte olursun.
ne uçağı?ne sabiha gökçen'i?
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

DarKRideR said:

???edremit???
birader yok mu araba veya tanıdığın arabası?12de çık beylikdüzünden zaten saat 4te falan edremitte olursun.

adam haklı beyler. otostop çekerek bile 5 saatte edremite gidersin. uçak nedir.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

DarKRideR said:

???edremit???

çanakkale yolu üzerinden en az 6 saat sürüyor ki feribot denk getirip hiç beklemezsen o da falan. Edremit 5 saat 45 dakika falan sürüyor ama oradan da Ayvalık gideceğim. Zaten evde araba kalmadı diye araçla gitmek zorundayım yoksa normalde kendi aracımızla gidiyorduk hep. Aile orada yanlarına gidip birlikte döneceğiz asdf

Otobüsle gitmek istesem 10-12 saat arasında sürüyor. O opsiyon değil.

Otobüsün 80TL'den başladığı yerde de 95TL'ye uçak bileti bulunca öyle gideyim dedim. 1 saat sürüyor. Tabii firma Borajet, o yüzden güvenim yok ama bakalım daha o belanın altına gireceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

iyide, havalimanına 1 saat önceden girmen lazım
2 saatte yol sürse
e 1 saatte uçak
e 1 saatte havalimanında çıkışın
5 saat gene.
Sabiha olması patates biraz.

Saat normal saat olsa ido mido yaparsında oda değil, en güzeli akşam orda takılıp sabaha kadar beklemek.

özel araç yok yoksa giderim abi niye gitmeyeyim asdf

yani benim için şuan iki seçenek var. 10-12 saat otobüs ya da farklı araçlarla toplamda 5 saat olsa da uçak. edremit'ten de babam alacak.

Sabiha olmasa zaten harika olurdu. Bizim evden 15 dakikayı geçtim "beni bıraksana hacı" diyebileceğim bir düzine adam olacaktı. Şimdi "Sabiha'ya atsana beni" diyemem kimseye, o yüzün kimsede olduğunu da sanmıyorum sdafas
Sosyal ağlarda paylaş

Direk bu, havalimanında uyumak diğer çileyi çekmekten daha iyi.

Mighty_THoR said:

6:30 uçuşu için bir saat önce orada olacaksın desek beylikdüzü'nden 2:30 3:00 gibi çıkman gerekir ki ızdırap.

Akşam kadiköye geç orada demlen gece E10 a bin sabihaya geç orada içhatlar gidişde üst katta starbucks var bir koltuk seç uyu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...