Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

en iyi dpi/sens ayarını nasıl yapacağımı arıyorum.

http://eliteownage.com/mouseguide.html

yukarıdaki siteye göre yüksek dpi düşük sens yapmak gerekiyor ama bu ne kadar mantıklı?

1920x1200 monitörde, 600 cpi 3 sens kullandığımda, mousepad'in başından sonuna kadar ilerlettiğimde 360 derece etrafımda dönüyorum.
aynı şeyi 400 cpi 5 sens kullandığımda yapıyorum.
ancak bu şekilde çok hantal oynanıyor oyun.

bazıları desktoptaki mouse hızınla oyundaki hız aynı olursa, ara geçiş uyumlu olur diyorlar.
600 cpi ayarındayken, ekranın solundan sağına gelirken ki hız, oyunda 360 derece dönmek için 8 sens gerektiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ingilizin biri geldi bizim türkü 20 hpde yanlışlıkla öldürdü, bir de kadınmış sesini duyunca bizim herif öyle bir triggerlandı ki her round takıma flashbang atıyor, spawnda milletin yerini söylüyor, milletin önüne geçiyor falan

karşıdakiler de türk her round nereye gittiğimizi biliyorlar, ona rağmen 15-15 bitti lel

oyunun sonunda KANKA KARI BU KARI KÜFÜR EDİN ATAMIZA SÖVDÜ üstüne 6 kişiden gelen bir kamyon da küfür

sonraki oyun bana 4 türk takım geldi, embesiller birbirleriyle nasıl arkadaş olmayı becermişse her round biri diğerine atar yapıyor biri ağlıyor öteki beyler beyler çekiyor

40 kill aldım 16-14 zor yendik, herife ak atıyorum herif beğenmiyor desert eagle ile b rushlıyor geberince reportu spamlıyor ediyor

evrimin tamamlanmamış halkasıyız millet olarak
Sosyal ağlarda paylaş

feverfeverray said:

10 maç falan attım bugün. 8'i win. 2 tanesinde de %120 hax vardı. düşük liglerde saklamıyolar bile. tünelden çıkıyorum adam duvarı izliyo. çok ilginç

bazen en yakın arkadaşların bile hile yapıyor aylarca, sonra gevşek gevşek denemek için aldık kankaa napalım diyorlar.

banlanınnca ağlamaları yok mu bir de, nasıl oldu hata var kesın filan gibi sdfsg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...