Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

ya siz bu oyunun komünitesine nasıl dayanıyorsunuz?

kaç yıl sonra oyuna girdim, öyle aman aman oynayan bi adam değilm ama takım oyuncusuyum. bi dallama var takımda, mikrofonu ağzına sokmuş millete giydiriyor. kendi skoru eksilerde, ama milleti kicklemeye çalışıyor falan, full grief.

harita dust 2 , kendi elemanına flash atmalar falan, benim k/d/a'm bundan iyi olmasına rağmen her round kicklemeye çalıştı. derken 6, 7 ve 8. turda takımdaki diğer ct'lerin teker teker bu denyodan darlanıp kafasına sıkmasıyla sadece ikimiz kaldık. ikimiz kalınca bu gerzo tekrar vote attı, ve ben kicklendim.

iyi ki oyun başında grief/abusive voice/chatten reportlamışım diyorum zira oyunu şimdi hiç bir şekilde göremiyorum.

mal bi bebe yüzünden gece gece kanser olacağım ya.
Sosyal ağlarda paylaş

rank 21 sonrası prime oluyor sanırım. orası daha seviyeli oluomuş..

bende de dün öle bişi oldu.. adam bağırıp küfredip duruyor, dedim sesini kapatıyorum. özür diliyor falan dengesizin teki. ama sırf rahatsız edior konuşmasıyla, ses kasılmıyor vs vs.. sora takımda bi kişi akıllı çıktı da önce noob'u attık sora çok konuşanı attık. 2 botla yenildik tabisi..

heralde 2 botla yenilince o kdr sıkıntı olmaz diye düşündüm 3mvp vardı bide.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi rank 7 miyim neyim, prime yok. Geçen gün takımda 3 tane 12 yaş Türk velet falan vardı.

Veletlere crosshairi kaldır, şöyle yürü böyle yürü diye eğitim vermeye çalıştım ama kurtarmadı yani. Kafa yerde gidiyor, karşılaşınca da bakışlarıyla falan öldürmeye çalışıyor çok acaipler. Sesi kapatmak zorunda kalıyorsun zaten, dayanılacak gibi değil. Saçma sapan bağırmalar, rezalet. Prime yapıncaya kadar debelenmeye devam o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

Abi rank 7 miyim neyim, prime yok. Geçen gün takımda 3 tane 12 yaş Türk velet falan vardı.

Veletlere crosshairi kaldır, şöyle yürü böyle yürü diye eğitim vermeye çalıştım ama kurtarmadı yani. Kafa yerde gidiyor, karşılaşınca da bakışlarıyla falan öldürmeye çalışıyor çok acaipler. Sesi kapatmak zorunda kalıyorsun zaten, dayanılacak gibi değil. Saçma sapan bağırmalar, rezalet. Prime yapıncaya kadar debelenmeye devam o zaman.

Yanlış bilmiyorsam telefon numaranı eşleştirdiğinde otomatik prime hesap olarak güncelleniyor olması lazım hesabının.
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

Tridz said:

Güzel bir deathmatch sunucusu açtım
128Tick Spawnprotection kapalı 1 saat aralıklarla Dust2, Inferno ve Mirage açılıyor.16 kişilik.
185.86.152.67:27016

Varsa öneriler yazabilirsiniz.
GOTV li maç sunucumuz da var ihtiyacı olan önceden haber verirse ayarlarız

server güzel ısınmak için girerim. yalnız hs only olduğunu 10 dk sonra farkettim. arada bi sağda solda belirse fena olmaz benim gibi birkaç kişi daha vardı sprey yapan

Server is running an older version, client version 13545, server version 13544
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

Aiko said:

Tridz said:

Güzel bir deathmatch sunucusu açtım
128Tick Spawnprotection kapalı 1 saat aralıklarla Dust2, Inferno ve Mirage açılıyor.16 kişilik.
185.86.152.67:27016

Varsa öneriler yazabilirsiniz.
GOTV li maç sunucumuz da var ihtiyacı olan önceden haber verirse ayarlarız

server güzel ısınmak için girerim. yalnız hs only olduğunu 10 dk sonra farkettim. arada bi sağda solda belirse fena olmaz benim gibi birkaç kişi daha vardı sprey yapan

Server is running an older version, client version 13545, server version 13544

Güncelledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

windows 10 redstone updateınden sorna sorunyasayan var mı?
aşırı bi tearing basladı bende nedensiz daha önce olmuyordu

Güncellemeden sonra sorun yaşayan çok olmuş. xbox uygulamasında gamedvr kapatınca sorunu çözülenler var sen de bir dene belki düzelir.
https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/4w0hmi/windows_10_anniversary_update_causes_input_delay/
https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/search?q=windows+10&sort=top&restrict_sr=on&t=week
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...