Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

metacritic te 7den 5e inmesini görmeden önce, dün alacaktım, hatta teknosa da bir sorayım dedim. fiyatları karışıtırıp 190 lira deyince, alayım lan ne olacak diye abanacaktım, uyandı herif son anda hatasına.

böyle parayı bastırıp alıp çıkacağımız uygun yer önerisi olan var mı? teknosalar 260 a satıyor, dnr 230 sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

benim anlatımımda sıkıntı var sanırım, doğaldır hastayım dünden beri uyuyamadım

Sam said:

Statlar boş değil, tam aksine charisma direkt speech mesela artık. Ben 4 kere ch verdim. Ve tam tersine perk devamlı verecek birşey var ama planlı gidiyorum, hiç açıkta birşey yok.

işte ben bunu beğenmiyorum, 4 kere ch vermek yerine speech ile ilgili bi perk olmalıydı diye düşünüyorum. hatta sadece perk değil, skill/perk sistemini beğeniyorum tamamen benim tercihim

Sam said:

Eleştiri kendi içinde çelişki taşıyınca evet iki satır birşey yazdırıyorsunuz sonunda. Nv şöyle iyiymiş de böyle iyiymiş. Yazım, charlar, questler hariç hepsi fo3tendi zaten. Burada da devam ediyor vatsından tut realtime nişan almaya kadar. Napalım yani bunu da mı belirtmeyelim? Tamamen bırakalım mı akıl ve mantığı?

nvde/fo3de böyle değildi artık böyle demedim zaten
"e o da yoksa kötü bi shooter olmuş oyun
zaten skillden stattan bağımsız vats dışı aiming"

baştan beri beğenmediğim bir ayrıntıyı ekledim sadece
diğer türlü anlaşılmış olabilir kusura bakma uykusuzum dediğim gibi

Sam said:

Eleştiriyi ben de yapıyorum yoksa, dialog vs olayını bombaladım. Neden eleştirmeyeyim beğenmediğim şeyi yani.

eleştirmiyosun demiyorum
bizim beğenmediğimiz noktaları da beğenmiş olabilirsin, sıkıntı yok o konuda
ama bizim beğenmediğimizi belirttiğimiz anda gelip savunmaya geçtiğin gerçeğini değiştirmiyo
Sosyal ağlarda paylaş

Tr de aral disinda getiren olamaz. Anlaşmalı dist.

Axe in eleştirisini ciddiye alanda sorun vardır zaten. Oynamadığı oyunu eleştirenin yorumlarını niye ciddiye aliyorsunuz.

Diger yanda bazi arkadaşlarımız oyunla duygusal bağından dolayi tarafsiz yorumlamiyor. Kim olduklari belki iste ona gore okursunuz tartarsiniz yorumlarini.
Sosyal ağlarda paylaş

Witcher3ü hairworks açıkken ultrada 50fps oynayabiliyorum, bilmem ki acaba fallout4ü çalıştıracak donanımım var mı? Ama HBAO+ kapalı, SSAO kullanıyorum, belki de bu yüzden fallouta yetemeyebilirim ='((((

Diğer taraftan size bi süprizim var. Bi arkadaşım falloutu indirmiş, ben de ondan oynayıp SSlar falan paylaşmayı düşünüyorum akıl sağlığımı koruyabildiğim sürece. Beni bekleyin ;)
Sosyal ağlarda paylaş

oyna zaten vır vır konuşma, iyi vakit geçireceksin.

ne kadar eleştirilen tarafı varsa da kemiksiz 30 saat kaliteli post-apo deneyim sunuyor.

hatta luck buildine git asdasda. en eğlenceli build o. her şey rng.

dün quest yaptım, normalde quest 30-40% exp veriyor level için. idiot procladı, 2 level aldım tek görevden x5 exp gelince ehu ehu ehu.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de başladım ya.
kaç gündür okuyodum burayı ne kasmışsınız yine. inciğini çıkarmışsınız. resmen bir oyun çıksa da nasıl nefret etsek diye bekliyosunuz.

tamam oyun harika değil, ama ne bileyim bu devirde artık bu kadar da kasmanın alemi yok. çok mu beklentiniz yüksekti acaba bilemiyorum.

eleştiriklerim:

*voice acting rpg hissini öldürmüş. diyaloglar da bunla beraber sönmüş. voice acting yapmayın abi ne gerek var ya.

*inventory'ye falan alışana kadar canım çıktı. silah değiştiresim gelmedi başlarda.

*

power armor

ilk questten power armor bulmak zevkimi kaçırdı biraz. giymiyorum o yüzden.

*grafikleri beğendim bu arada ben. ss'lerde bok gibi geliyordu ama gayet iyiymiş. ultra'nın bazı şeyleri kısılmışında oynuyorum. mesela distance detail fln kısık. bitkiler fln gerçek gibi. biraz cıvıl cıvıl geliyor sadece. ona da mod yapmışlardır ama mod kullanasım yok.

*şehir olayı çok hoşuma gitti. iyi düşünülmüş. oturup baya bi geliştiresim var.

neyse öyle. overall iyi bi oyun olmuş bence. bok atacak çok şey yok. ya da benim beklentilerim çok yüksek değildi. bulduğumla memnun oldum.

fallout 3'den baya iyi bu yeter bile.
Sosyal ağlarda paylaş

axe mersinde fallout oynayan mı var? yoksa bi arkadaşınla steamde family sharing mi yabıyon :v

barbu said:

Axedice pc de bunu oynayacak donanim yok sende degil mi? O sekilde tabirlarin. Resmen abarto elestirilerinle kadrolu haksiz sam i hakli cikartacaksin.

Oyun bu iste. Kotu yanlari da olabilir ama eglebdiriyorsa, sikmadiysa oynayin. Ben oynayamiyorum bari siz oynayin

Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

oyna zaten vır vır konuşma, iyi vakit geçireceksin.

ne kadar eleştirilen tarafı varsa da kemiksiz 30 saat kaliteli post-apo deneyim sunuyor.

hatta luck buildine git asdasda. en eğlenceli build o. her şey rng.

dün quest yaptım, normalde quest 30-40% exp veriyor level için. idiot procladı, 2 level aldım tek görevden x5 exp gelince ehu ehu ehu.

ahaha sunu yaptim senden gorup, proclamasi cok eglenceliymis.
Sosyal ağlarda paylaş

sesi de çok tatlı ya procladığın tam bir herpderp

merak eden için şöyle işliyormuş, ona göre int alırsanız almayın

idiot savant has a 10% chance to activate and is reduced by 1% per INT point till its 1% at 10 INT

1 int'de 10% şansla procluyor her eventten

proclayınca böyle ses çıkıyor

https://www.youtube.com/watch?v=1HSOc1VI8uQ

bi anda altına işiyorsun zindanın derinliklerinde asdsad
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...